آخرین خبرها
تخریب قسمتی از املاک واقع در طرح تعریض خیابان جویبار

تخریب قسمتی از املاک واقع در طرح تعریض خیابان جویبار

قئم خبر: بافت قدیمی و متراکم قامشهر سالها دست نخورده مانده است. خیابان جویبار یکی از بافتهای قدیمی شهر بوده که تلاش مجدانه شهرداران سابق ،هنوز نتوانسته گره ترافیکی این خیابان را بازگشائی نماید.

حجازی شهردار ضمن قدردانی از همه مالکین به جهت همکاری با شهرداری در پیشبرد اهداف مصوب گفت: در این راستا جا دارد از خانواده قهاری و میرزائی از مالکین املاک تعریض شده به سبب همکاری فوق العاده با شهرداری تشکر نمایم.

مهندس حجازی خاطر نشان کرد:عملیات تخریب قسمتی از املاک واقع در طرح تعریض خیابان شریعتی(جویبار) پس از موافقت مسئولین شهرداری با مالکین مورد نظر صورت گرفت .برای این امر رقمی بالغ بر ۵۴۰ میلیون تومان نیز هزینه شده است.

حجازی مساحت واقع در تعریض را ۲۰۲ متر مربع اعلام و گفت: ۲۵ متر از بر خیابان شریعتی شامل ۶ دهنه تجاری و ۲ واحد مسکونی مورد تخریب و تعریض قرار گرفت.

خاطر نشان میشود بر اساس این توافق عرصه و اعیان بخشی از ملک های واقع در این طرح به جهت تسهیل در رفت و آمد مردم در اختیار شهرداری قرار گرفت.

DSC_1765

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× 2 = چهارده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>