آخرین خبرها
تساوی بدون گل  نساجی مازندران‌ در خانه حریف

تساوی بدون گل نساجی مازندران‌ در خانه حریف

قائم خبر : تیم نساجی مازندران در ۵ هفته گذشته یک پیروزی و یک باخت و ۳ تساوی را تجربه کرده است در این بازی نیز چشم به پیروزی و بالا بردن امتیازات خود در جدول داشت که با این تساوی مقابل فجر شیراز یک امتیاز کسب کرد.

زردپوشان شیرازی با توجه به امتیاز میزبانی بهتر از حریف آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی صالحی در موقعیتی تک به تک قرار گرفت که این بازیکن نتوانست از موقعیت بدست آمده به خوبی استفاده کند.

پس از این موقعیت دو تیم بازی متعادلی را به نمایش گذاشتند و دقایقی نیز توپ و میدان در اختیار شاگردان فکری قرار گرفت. سکوهای خالی از تماشاگر ورزشگاه حافظیه که روزگاری نه چندان دور جای سوزن انداختن نداشت به شدت به چشم می آمد و این استقبال کم هواداران به نوعی جذابیت را از این بازی گرفته بود. نیمه نخست بدون گل به اتمام رسید.

در ادامه سرمربیان دو تیم سعی داشتند با تعویض های متعدد روند بازی را به سود خود تغییر دهند اما بازی بدون خلق موقعیت خطرناک در نیمه دوم نیز به پایان رسید تا دو تیم به یک امتیاز از این مسابقه رضایت دهند.

ترکیب نساجی در این بازی :

وحید مهدی خانی ،علی گودرزی ، میلاد احمدی ، حمید نعمتی ، غلامعلی تبار ، میثم کریمی ، حسن نجفی ، عباس یحیی بیگی ، محمد قاسم نژاد ،تاییدی ، محمد عباس زاده

سرمربی:محمود فکری

تساوی بدون گل فجری ها در حافظیهتساوی بدون گل فجری ها در حافظیه

تساوی بدون گل فجری ها در حافظیه

تساوی بدون گل فجری ها در حافظیه

تساوی بدون گل فجری ها در حافظیه

تساوی بدون گل فجری ها در حافظیه

تساوی بدون گل فجری ها در حافظیه

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


دو + 4 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>