آخرین خبرها
تساوی نساجی با ماشین سازی به سبک مصدومیت تیم های عربی !

تساوی نساجی با ماشین سازی به سبک مصدومیت تیم های عربی !

قائم خبر-آرمان طالبی اتویی:عصر امروز نساجی مازندران و ماشین سازی تبریز در ورزشگاه شهید وطنی به تساوی ۱-۱ رسیدند. نکته ای که در این دیدار خیلی واضح به چشم می خورد ، مصدومیت بی مورد یاران نادر دست نشان بود. از همان ابتدای بازی زمانی که نساجی قصد حملات پی در پی را داشت ،بازیکنان تبریزی خود را به مصدومیت می زدند و این روند تا انتهای بازی ادامه داشت که این امر موجب اعتراض شدید هواداران نساجی مازندران شد و بارها شعار ضد فوتبال را فریاد می زدند.

نکته قابل توجه این است زمانی که نساجی گل نخست را به ثمر می رساند، می توانست با چنین کارهای ناجوانمردانه و ضد فوتبال جلوی حملات حریف را بگیرد تا گل زود به هنگام را دریافت نکند و بتواند تا انتهای بازی همان تک گل را حفظ کند.آقای کوروش موسوی نشان داد که علاوه بر اینکه از لحاظ فنی مربی خوبی می باشد، از لحاظ اخلاقی نیز در سطح بسیار بالایی است که شاگردانش را جوانمردانه به میدان می فرستد.

به هر روی نساجی با این تساوی ۱۸ امتیازی شد و با یک پله صعود در جایگاه هشتم جدول جای گرفت.

تشکر ویژه از هواداران بی نظیر نساجی به ویژه آن عده که در وسط سکوی سیمانی می نشیدند و لباس قرمز بر تن می کنند.آنها آنقدر خوب بودن که گزارشگر تلویزیون بارها به تشویق های کم نظیرشان اشاره کرد.

nassaji-mashinsazi (8) nassaji-mashinsazi (15) nassaji-mashinsazi (10) nassaji-mashinsazi (14) nassaji-mashinsazi (9) nassaji-mashinsazi (16) nassaji-mashinsazi (2) nassaji-mashinsazi (11) nassaji-mashinsazi (1) nassaji-mashinsazi (4) nassaji-mashinsazi (3) nassaji-mashinsazi (5) nassaji-mashinsazi (6) nassaji-mashinsazi (7)  nassaji-mashinsazi (13)

کلیک کنید

۲ نظر

  1. سلام و خسته نباشید خدمت مدیران و عکاسان سایت قائم خبر که خیلی خوب تصاویر و اخبار رو پوشش دادید.واقعاً تیم دست نشان ضد فوتبال بازی می کرد.دم بچه های سکوی سیمانی گرم….همه که ساکت بودن بعد گل مساوی،اما اونا با حرارت تشویق می کردند.آفرین…خیلی حال کردم

  2. عکس ها رو بیشتر از فامیل هات گرفتی شما عکاس هستید فکر نکم باید شما صحنه های جالبی عکس بگیری اقا از تماشگرها

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


هفت × = 49

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>