آخرین خبرها
تساوی نساجی مقابل داماش در روز بدون تماشاگر

تساوی نساجی مقابل داماش در روز بدون تماشاگر

در هفته بیست و هشتم لیگ یک و در دربی شمال کشور نساجی در هوای بارانی میزبان داماش گیلان بود که این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

گلهای این دیدار را مهدوی در دقیقه ۲۸ برای داماش و شاهین مجیدی در دقیقه ۴۸ برای نساجی به ثمر رساندند.

هوای بارانی مازندران ندای لغو این دیدار را به گوش فوتبالی های شمال کشور می رساند اما با تصمیم عجیب داور این بازی برگزار شد.

در ده دقیقه اول بازی بازیکنان دو تیم تحت تاثیر شرایط بد جوی هوا قرار گرفته بودند اما رفته رفته حملات دو تیم آغاز شد.

داماشی ها حملات خود را بیشتر کردند تا اینکه در دقیقه ۲۸ و برروی ضربه کاشته محمد مهدوی و برخورد به سر بمیثم تیموری، مدافع نساجی داماش به گل برتری رسید.

نساجی بازی را رفته رفته در دست گرفت اما ضربات آن ها با برگشت مدافعان داماش همراه بود تا اینکه نیمه اول با همین نتیجه به پاییان برسد.

با آغاز نیمه دوم و با وارد شدن میلاد احمدی به زمین نساجی روی حملات هوایی خود حساب ویژه ای باز کرد که در دقیقه ۴۸ با ضربه سر شاهین مجیدی موفق به گلزنی شدند تا بازی به نتیجه ۱-۱ برسد.

داماشی ها که یک امتیاز ارزشمند را در قائمشهر کسب کرده بودند ضد حملات خود را آغاز کردند تا اینکه از روی ضربه کرنر و در روی ریباند موفق به گلزنی شدند که پرچم آفساید کمک داور این گل را مردود اعلام کرد.

داماش ادامه بازی را با تک مهاجم ادامه داد و این نساجی بود که بازی را در اختیار گرفت که در یک صحنه مشکوک به پنالتی توپ به دست مدافع داماش برخورد کرد که داور اعتقادی به پنالتی نداشت و با اعتراض ککادر فنی ای تیم همراه بود.

در ادامه هم بازی گلی نداشت و این دیدار با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید.

شایان ذکر است با این نتیجه داماش با ۳۰امتیاز در رده شانزدهم و نساجی هم با ۳۹امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به مس رفسنجان و ایران جوان در رده نهم قرار گرفت.

1

 

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


7 × = شصت سه

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>