آخرین خبرها
تصادف در جاده جویبار سه کشته برجای گذاشت+عکس

تصادف در جاده جویبار سه کشته برجای گذاشت+عکس

به گزارش قائم خبر به نقل از روابط عمومی سازمان،ساعت ۱۵:۳۲ دقیقه روز یکشنبه هشتم دیماه با وقوع تصادف مرگباری در جاده جویبار ،روستای شیب آبندان گروه نجات ایستگاه شهید جهانیان اعزام شدند.

 این حادثه در اثر برخورد سه دستگاه خودرو وانت مزدا ،پژو ۴۰۵ و پراید بروز کرده و متاسفانه سه راننده این خودروها جان خود را از دست دادند.در اثر شدت برخورد ،وانت مزدا در لاین مخالف واژگون شده و خودرو دچار آتش سوزی گردید.آتش نشانان جویبار ،ساری و قائمشهر به این محل اعزام شدندو پس از اطفاء حریق ،ایمن سازی ورها سازی اجساد به ماموریت خود پایان دادند.

گفتنی است جاده جویبار-قائمشهر با عرض کم و شانه خاکی آن که از سطح جاده پایینتر بوده و همچنین به دلیل دید ناکافی درشب ،عدم نصب تابلو وعلائم هشدار دهنده و…و نیز بی احتیاطی رانندگان که در این جاده خطرناک عبور میکنند،حوادث جاده ای مرگباری را بوجود آورده و همچنان آبستن حوادث دیگری می باشد.

کلیک کنید

۳ نظر

  1. از نزدیک دیدم حادثه دلخراشی بود

  2. رییس راه و شهرسازی قائم شهر باید به این جاده توجه کند

  3. درست دقت کنین مخزن گاز مایع که باعث اتش سوزی و انفجار شد این هم عواقب سهمیه بندی .افسوس فقط فکر کنیم چند نفر- و چند هزار خانواده براثر اتش سوزی ماشین بی سرپرست می شن!!!!!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


سه + 5 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>