آخرین خبرها
تصویب واگذاری زمین ماهفروجک به باشگاه نساجی
ورزشگاه وطنی

تصویب واگذاری زمین ماهفروجک به باشگاه نساجی

یه گزارش قائم خبر به نقل از سایت رسمی باشگاه؛ پس از درخواست باشگاه نساجی برای مشخص شدن هر چه زودتر وضعیت زمین ماهفروجک، صبح امروز در استانداری مازندران جلسه ای در این خصوص برگزار شد.

در پایان این جلسه اعضا، واگذاری زمین ماهفروجک به باشگاه نساجی مازندران را تصویب کردند و طبق هماهنگی های انجام شده قرار است تحویل رسمی زمین به باشگاه نساجی این هفته انجام شود.

باشگاه نساجی مازندران از آقایان ربیع فلاح استاندار محترم مازندران، هادی حسینی نماینده مردم قائمشهر، مهدی محمدی فرماندار قائمشهر و دیگر عزیزانی که در انجام این کار بزرگ و ماندگار برای استان مازندران همه گونه همکاری را با باشگاه نساجی داشتند تشکر و قدردانی می‌کند و امید است با همکاری تمام مسئولان و هواداران نساجی در نهایت آرزوی دیرینه مردم مازندران که همانا صعود نساجی به لیگ برتر است در فصل جدید تحقق یاید.

کلیک کنید

۳ نظر

  1. چه کار بزرگی کردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!تورو خدا قائم خبر اینقد گندش نکن ؟؟؟انگار آپولو هوا کردن!!!کار بزرگ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. معلومه که تابلوی تبلیغاتی. دقیقه ۹۰ یاد زمین افتادن

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


هشت − 5 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>