آخرین خبرها
تغییر شیوه گدایی از سنتی به پیشرفته

تغییر شیوه گدایی از سنتی به پیشرفته

معاون فرماندار قائمشهر در حال حاضر شاهد تغییر شیوه گدایی از سنتی به پیشرفته هستیم، گفت: دستگاه‌های فرهنگی برای ‌کنترل این معضل اجتماعی کمک کنند.

قائم خبر :ایمان چوپانی در جلسه ساماندهی متکدیان شهرستان قائمشهر بیان داشت: تحقق شهری بدون متکدی امکان‌پذیر نیست.

وی از تکدی‌گری به عنوان یکی از شغل‌های منفور در جامعه اسلامی نام برد و گفت: دستگاه‌های فرهنگی مانند سازمان تبلیغات اسلامی، فرهنگ و ارشاد اسلامی با بهره‌‌گیری از علما و ائمه جماعات می‌توانند در کنترل این معضل اجتماعی کمک کنند.

معاون فرماندار شهرستان قائمشهر با اشاره به تغییر شیوه‌های تکدی‌گری در سال‌های اخیر گفت: در حال حاضر شاهد تغییر شیوه گدایی از سنتی به پیشرفته هستیم و نقش اعتیاد را در این مسئله نمی‌توان نادیده گرفت.

وی ادامه داد: در سال ۹۲، عملکرد دستگاه‌های مختلف در شهرستان قائمشهر از نظر دستگیری و هماهنگی ادارات برای کنترل و برخورد با متکدیان خوب بود و این را می‌توان از چهره شهر مشاهده کرد.

این مسئول با اشاره به موفق بودن طرح ساماندهی دستفروشان در چهارشنبه بازار قائمشهر بیان داشت: این اقدام نشان دهنده یک ظرفیت خوب از همکاری و تعامل بین ادارات این شهرستان در بحث کارهای ستادی است.

وی ادامه داد: می‌توانیم از تجربه چهارشنبه بازار برای ساماندهی معضل تکدی‌گری و اتباع بیگانه در قائمشهر استفاده کنیم.

 

 

کلیک کنید

یک نظر

 1. شیوه سنتی گدایی رو همه دیدم ، ولی توضیح و تشریح جناب معاون از تکدی گری پیشرفته کو ؟
  خبرنگاری هم پیشه سخت و دشواریست .
  کامیونی کنار خیابون ، تو شهر شلوغ ایستاده و هندوانه میفرشوه . بالای کامیون درشت نوشته ۳۵۰ تومن و کلی دور و برشو شلوغ کرده .
  وقتی هندوانه میگیری حساب میکنه ۵۰۰ تومن ، اعتراض میکنی که پس اون چیه اون بالا زدی ؟
  میگه برای هندونه های پایینه که بدرد گاو و گوسفند میخوره .
  برادر تیتر و تابلو رو مناسب جنست بزن .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


دو + 4 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>