آخرین خبرها
تقاطع غیر همسطح الغدیر تا اوایل سال آینده به بهره برداری خواهد رسید

تقاطع غیر همسطح الغدیر تا اوایل سال آینده به بهره برداری خواهد رسید

قائم خبر:ربیع فلاح جلودار، استاندار مازندران، بر وجود چهار هزار پروژه نیمه تمام در استان مازندران تاکید کرد.

 ربیع فلاح جلودار در حاشیه بازدید از پروژه الغدیر قائمشهر در جمع خبرنگاران اذعان داشت: خوشبختانه پروژه الغدیر به رغم آن که مشکلاتی در خصوص تامین اعتبار بودجه وجود داشت با همکاری نمایندگان محترم مجلس و پیمانکار روند خوبی را تا امروز پیش رو داشته است.

فلاح با بیان اینکه تقاطع غیر همسطح الغدیر تا اوایل سال آینده به بهره برداری خواهد رسید، به بخشی از اعتبارات آن اشاره کرد و گفت: تاکنون بخشی مهمی از اعتبارات الغدیر توسط مهندس علیپور، نماینده قائمشهر در مجلس و بخشی هم توسط شهرداری و مدیریت های استانی تامین اعتبار شده است.

در ادامه استاندار مازندران به روند تعریض جاده قائمشهر به جویبار اشاره کرد و گفت: ۱۰ کیلومتر از زیرساخت این مسیر آماده است که امیدواریم با همکاری و مشارکت همدیگر تا پایان سال آن را آسفالت و مابقی این مسیر را بعد از تامین اعتبار بودجه به بهره برداری برسانیم.

ربیع فلاح به اعتبار بودجه عمرانی در سال آینده اشاره و اذعان کرد: ۱۷۰۰ میلیارد تومان بودجه عمرانی برای استان مازندران در سال آینده در نظر گرفته شده که خوشبختانه نسبت به سال گذشته یک روند رو به رشدی را داشته ایم.

وی در پایان به تخصیص بودجه آب و راه اشاره و تصریح کرد: در خصوص آب و راه، مازندران نسبت به سایر استان ها در سال ۹۴ از تخصیص بودجه بیشتری برخوردار شده است.

گفتنی است ربیع فلاح همچنین به همراه محمدی محمدی، فرماندار قائمشهر، کمال علیپور، نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی و سیدعلی حجازی، شهردار، از چند پروژه عمرانی دیگر قائمشهر و همین طور بازار ماهی در حال احداث این شهر بازدید به عمل آورد.

کلیک کنید

۵ نظر

  1. خداکنه در حد حرف نمونه…. والا وضعیت ظاهریش که نشون نمیده……
    حتما هم میدونید تا پایان سال کمتر از دو ماه مونده.

  2. اون تصویر که بعید میدونم ماکت پروژه باشه… به نظرم تزیینی باشه!!

  3. تقاطع غیر همسطح الغدیر کجاست؟

  4. موقع انتخابات مجلس و وعده وعید دادن
    گذشت اون دوران..الان جوونا همه تحصیل کرده..حناتون رنگی نداره

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


هشت × 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>