آخرین خبرها
تقدیر از پرستاران بیمارستان ولی عصر(ع) قائمشهر

تقدیر از پرستاران بیمارستان ولی عصر(ع) قائمشهر

قائم خبر:به پاس زحمات شبانه روزی پرستاران و پزشکانی که در مراکز درمانی تامین اجتماعی که وظیفه نگهداری، مراقبت و درمان بیماران را بر عهده دارند و با تأسی به بانوی بزرگوار اسلام، حضرت زینب کبری(س) که از بیمار کربلا، حضرت امام سجاد(ع) و کودکان، مراقبت می‏کرد، پنجم جمادی الاول برابر با زاد روز آن اسوه‏ صبر و شکیبایى به عنوان روز پرستار و بهورز در نظام جمهوری اسلامی ایران نامگذاری شده است.

به همین مناسبت  نصراله دریابیگی،محمدی فرماندار شهرستان قائمشهر همراه با جمع هیئت اجرایی خانه کارگرمازندران، در بیمارستان ولی عصر (عج) قائمشهر حضور یافتند و با اهدای شاخه گل به پرستاران و کادر حاضر در این واحد درمانی، این روز را به آنان تبریک گفتند.

نماینده عالی دولت در شهرستان قائمشهر در جمع پرستاران اظهارکرد: زحمات، تلاش ها و خدمات مجدانه و دلسوزانه پرستاران ستودنی و قابل تقدیر است و هم، آنان هستند که با روی گشاده و تحمل همه سختی های کار، مانع از این می شوند که خانواده های بیماران رنج دیگری را تحمل کنند.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ نُه = 14

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>