آخرین خبرها
تندباد ۹۰ کیلومتر برساعت مازندران را در نوردید

تندباد ۹۰ کیلومتر برساعت مازندران را در نوردید

قائم خبر:مدیرکل هواشناسی استان مازندران گفت: تندباد شدید با سرعت بین ۶۵ تا ۹۰ کیلومتر بر ساعت استان را درنوردید.

نوربخش دادشی در گفتگو با مهر بابیان اینکه بیشترین شدید تندباد با سرعت ۹۰ کیلومتر در شهرستان رامسر ثبت‌شده است گفت: شدت تندباد در شهرهای آمل ۸۶ کیلومتر، پل سفید ۷۶ کیلومتر، قائم‌شهر و بابلسر ۷۲ کیلومتر و ساری ۶۵ کیلومتر بر ساعت ثبت‌شده است.

وی با اشاره به اینکه از اواخر امشب میزان ناپایداری کاسته می‌شود و فردا آسمان استان از جوی پایدار برخوردار خواهد بود گفت: پیرو اطلاعیه شماره ۱۶ و اخطاریه شماره ۱۰ این اداره کل که در روزهای گذشته صادرشده بود، نفوذ سامانه بارشی را از بامداد امروز پیش‌بینی کرده بودیم.

داداشی افزود: همچنین با تأثیر این سامانه تاکنون نوشهر ۲۹ میلی‌متر بیشترین بارش را داشته است و در رامسر ۱۳ میلی‌متر، در ساری و گلوگاه ۱۰ میلی‌متر بارش داشتند.

مدیرکل هواشناسی مازندران ادامه داد: این بارشها به همراه رعدوبرق و وزش باد شدید تا اواخر امشب به‌طور متناوب ادامه خواهد داشت و از فردا جوی پایدار و آسمانی صاف تا قسمتی ابری را برای استان خواهیم داشت.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


دو × = 4

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>