آخرین خبرها
توافق لوزان بیانگر بی اثر بودن تحریم ها بر ایران است

توافق لوزان بیانگر بی اثر بودن تحریم ها بر ایران است

قام خبر:نماینده مردم قائمشهر ، سوادکوه ، سوادکوه شمالی ، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی گفت : توافق لوزان بیانگر بی اثر بودن تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران است .

سید هادی حسینی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با قدردانی از تلاش های تیم مذاکره کننده ایرانی ، افزود : ملت ایران با ایستادگی و پایمردی در برابر تمامی دشواری ها از جمله تحریم ها هم اکنون به خواسته و حق هسته ای خود دست یافته است .

وی ادامه داد : از ابتدای تاسیس نظام اسلامی ، ملت ایران جنگ ، دشمنی و تحریم مستکبران را تحمل کرده است و سال های اخیر نیز این تحریم ها در مساله هسته ای بر کشور تحمیل شد .

حسینی گفت : توافق لوزان نمادی از پیروزی اراده بر هر مشکل و چالش از جمله پشت سر گذاشتن تحریم های غیر منصفانه است .

وی افزود : نقش هدایتگرانه رهبری ، مقاومت ملت ، زحمات بی شائبه دولت و تیم مذاکره کننده در توافق لوزان بی بدیل بوده و دستیابی به این موفقیت پاسخ به تمام افرادی است که بر سر راه انجام این توافق سنگ اندازی می کردند .

حسینی گفت : البته باید به یاد داشته باشیم که با توافق لوزان همه چیز تمام نشده است و باید از این مرحله و مقطع خوب تاریخ جمهوری اسلامی ایران برای سازندگی و شکوفایی هر چه بیشتر کشور استفاده کرد .

کلیک کنید

۳ نظر

  1. باز هم اسفند ماه انتخابات در راه است . راه شما را میخواند ……….

  2. این نماینده ها چه بدرد قائمشهر خوردند؟؟ این همه مشکلات حل نشده این همه بیکار…و ………….

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× 8 = هفتاد دو

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>