آخرین خبرها
تولید خانواده های روستایی مازندران در نمایشگاه قائمشهر ارائه می شود

تولید خانواده های روستایی مازندران در نمایشگاه قائمشهر ارائه می شود

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران از ارائه و عرضه تولیدات و محصولات خانواده های روستایی استان در قالب نمایشگاه بزرگ خبرداد .

قائم خبر:مریم جمشیدی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : این نمایشگاه از ۲۴ تا ۲۷ آذرماه امسال در نمایشگاه بین المللی مازندران واقع در قائمشهر برگزار می شود .

وی با اشاره به اینکه شرکت کنندگان در ۴۵ غرفه این نمایشگاه تولیدات و توانمندی های خود را برای عرضه و فروش به بازدید کنندگان ارائه می کنند ، ادامه داد :خانوارهای روستایی تمامی نقاط مازندران در مدت برگزاری نمایشگاه ، تولیدات خود را در بخش های مختلف پوشاک، مواد غذایی،آفرینش های هنری ، صنایع دستی و بومی عرضه می کنند .

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران پیش بینی کرد بیش از یکصد نفر در این نمایشگاه مبادرت به عرضه کالا و محصولات خود بکنند .

وی ۱۵ تا ۲۱ را ساعات بازدید از این نمایشگاه در روزهای برپایی آن برشمرد .

جمشیدی راه اندازی بازارچه های دائمی فروش تولیدات بانوان را از خواسته ها وپیگیری های اداره کل بانوان و خانواده استانداری مازندران برشمرد و ادامه داد : براساس تصمیم اتخاذ شده راه اندازی این بازارچه در تمامی شهرهای مازندران در دستور کار قرارگرفته است .

به گفته جمشیدی با وجود نامه نگاری و پیگیری های صورت گرفته با فرمانداران وشهرداران ، متاسفانه تاکنون این امر محقق نشده است و هنوز یک بازارچه دائمی فروش تولیدات بانوان در مازندران شکل نگرفته است.

وی خاطرنشان کرد : راه اندازی بازارچه دائمی می تواند در ایجاد فضای مناسب برای عرضه تولیدات بانوان مازندران تاثیر بسزایی داشته باشد .

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران از امضای تفاهم نامه فی مابین این اداره کل و صندوف کارآفرین بیمه خبرداد و ادامه داد : از اعتبار ۶۰ میلیارد ریالی سال گذشته تاکنون ۷۰ درصد آن جذب شده است .

وی سقف تسهیلات پرداختی به هر نفر را ۳۰۰میلیون ریال اعلام کرد و گفت که کارمزد این تسهیلات چهار درصدی است

کلیک کنید

یک نظر

  1. شما نباید یه امار در مورد شیوع انفولانزای خوکی در مازندران بگیرید؟؟؟؟
    شنیدم دو نفر تو ساری به علت همین بیماری فوت کردن.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


9 × = هفتاد دو

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>