آخرین خبرها
جاساز ۲۰ کیلو تریاک در باک نفتکش

جاساز ۲۰ کیلو تریاک در باک نفتکش

قائم خبر:فرمانده انتظامی شهرستان قائمشهر مازندران، از توقیف یک دستگاه تانکر حامل سوخت و کشف بیش از ۲۰ کیلو گرم تریاک خبر داد .

به گزارش خبرگزاری آریا،سرهنگ ” محمدرضا قدمی” فرمانده انتظامی شهرستان قائمشهر با اعلام این خبر افزود : در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت افرادی در امر قاچاق مواد مخدر در سطح وسیع موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت .

وی تصریح کرد : ماموران پس از چند روز کار اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی سرانجام در ساعت ۱۱ و ۴۹ دقیقه روز گذشته یکی از عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر به نام ” عبدالحسین – ح ” را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر با بیان اینکه این فرد با استفاده از یک دستگاه کامیون حامل سوخت اقدام به ورود موادمخدر از استان های همجوار به داخل استان می کند، افزود : ماموران در عملیاتی ضربتی ضمن توقیف خودرو ، در بازرسی از آن موفق شدند، ۲۰ کیلوگرم تریاک را که در داخل کیسه نایلونی جاسازی شده بود، کشف و ضبط کردند.

متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد .

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


5 + = سیزده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>