آخرین خبرها
جوانان قائم‌شهری فضایی برای گذراندن اوقات فراغت ندارند

جوانان قائم‌شهری فضایی برای گذراندن اوقات فراغت ندارند

قائم خبر به نقل از فارس: فرماندار شهرستان قائم‌شهر با بیان اینکه جوانان قائم‌شهری فضایی برای گذراندن اوقات فراغت ندارند، گفت: در این شهر یک سینما وجود ندارد تا جوانان قائم‌شهری به راحتی بتوانند از فضای فرهنگی استفاده کنند.

مهدی محمدی بعد از ظهر امروز در جلسه توسعه شهرستان اظهار کرد: برای برطرف کردن مشکلات و چالش‌های موجود شهر نیاز است از دیدگاه کارشناسی استفاده شود.

وی افزود: در آینده‌ای نزدیک جلسه هم‌اندیشی با مدیران کل قائم‌شهری تشکیل خواهیم داد تا با کمک و همدلی‌ آنها مشکلات شهرستان برطرف شود.

فرماندار قائم‌شهر با بیان اینکه باید نیازهای شهرستان جمع‌بندی و مهم‌ترین چالش موجود در جلسه هم‌اندیشی با مدیران کل قائم‌شهری عنوان شود، خاطرنشان کرد: در حوزه‌های مختلف مشکلات بسیاری در شهر وجود دارد اما با نگاه کارشناسی باید بزرگ‌ترین چالش‌ها مطرح شود تا با همت مدیران‌کل قائم‌شهری مشکلات از بین برود.

وی با اشاره به اینکه هدف از تشکیل جلسه با مدیران‌ کل قائم‌شهری رسیدن به توسعه پایدار است، بیان کرد: در قائم‌شهر با توجه به ظرفیت‌های مناسبی که وجود دارد باید برای رسیدن به توسعه گام‌های محکمی برداشته شود و مدیران کل حوزه‌‍‌های مختلف مازندران می‌توانند در این راستا کمک‌ کنند.

این مسئول با بیان اینکه جوانان قائم‌شهری فضایی برای گذراندن اوقات فراغت ندارند، اظهار کرد: در این شهر یک سینما وجود ندارد تا جوانان قائم‌شهری به راحتی بتوانند از فضای فرهنگی آن نهایت استفاده را ببرند.

وی در پایان با اشاره به اینکه تعداد بانوان مشتاق نسبت به آقایان برای دریافت مدارک فنی‌وحرفه‌ای بیشتر است، گفت: باید یک مراکز تخصصی فنی‌وحرفه‌ای برای بانوان در قائم‌شهر دایر شود تا بانوان نیز از رشته‌های مختلف فنی‌‌وحرفه‌ای بهره‌مند شوند.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


پنج − 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>