آخرین خبرها
جویبار المپیکی‌ترین شهر ایران

جویبار المپیکی‌ترین شهر ایران

قائم خبر :

با نزدیک شدن به المپیکی ۲۰۱۶ ریو برزیل هرروز فدراسیون‌های دارای سهمیه لیست ورزشکاران اعزامی خود را منتشر می‌کند. در آخرین لیست منتشرشده از سوی فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی اسامی شش آزادکار کشتی کشورمان در اوزان ۵۷کیلوگرم حسن رحیمی، ۶۵کیلو میثم نصیری، ۷۴کیلو حسن یزدانی، ۸۵کیلو علیرضا کریمی، ۹۷کیلو رضا یزدانی و در وزن ۱۲۵ کیلوگرم کمیل قاسمی به المپیک دعوت شدند.

نکته جالب این لیست حضور سه کشتی‌گیر جویباری است، شهرستان جویبار که پیش‌ازاین نیز بیشترین سهمیه کشتی گیران را در مسابقات جهانی و آسیایی داشته این بار نیز با سه پولادمرد سهمیه مسابقات المپیک به دست آورد. اما در این المپیک جای یک کشتی‌گیر ارزشمند جویباری خالی است؛ مسعود اسماعیل‌پور غائب بزرگ المپیک ریو که در المپیک لندن به دلیل ناداوری دستش از مدال کوتاه ماند و به دلیل حذفش وزنش از مسابقات المپیک، المپیک ریو را هم ناباورانه از دست داد، پس از اعلام ترکیب تیم ملی کشتی آزاد ایران، در صفحه مجازی خود برای هم‌تیمی‌هایش آرزوی موفقیت در این رویداد بزرگ کرد.جویبار پایتخت کشتی ایران و جهان(شایسته) زادگاه دلاور مردان زیادی در عرصه ورزشی است.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


4 × هشت =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>