آخرین خبرها
حادثه مرگبار در بیمارستان رازی قائمشهر

حادثه مرگبار در بیمارستان رازی قائمشهر

زن بیمار که به خاطر درد شکم راهی بیمارستان شده بود به دلیل خرابی آسانسور وسقوط ازبرانکارد جان سپرد.

قائم خبر:

دکتر سیدخسرو قاسم پوری رئیس بیمارستان رازی قائمشهر-تنها بیمارستان دولتی این شهرستان -ضمن تایید این خبر گفت: حادثه ساعت حدود هشت صبح امروز شنبه رخ داد که باعث مرگ بیمار شد. زن بیمار که حدود ۸۰ سال داشت شب گذشته به خاطر درد شکم به بیمارستان مراجعه کرد و پزشکان با توجه به مشکوک شدن به بیماری سرطان روده ، او را در بخش بستری کردند .

صبح امروز بیمار از بخش که در طبقه اول است برای انجام سونوگرافی با برانکارد توسط خدمه بیمارستان به طبقه هم کف منتقل شد و زمانی که خدمه در حال انتقال بیمار به خارج از آسانسور بودند ، ناگهان آسانسور به سمت بالا حرکت کرد.

قاسم پوری گفت : قسمت جلوئی برانکارد به طور کامل از آسانسور خارج شده بود و قسمت عقب در حال خروج بود که با حرکت آسانسور به سمت بالا ، برانکارد به سرعت سرازیر شده و بیمار با سر به روی زمین سقوط کرد. بلافاصله بیمار به اتاق احیاء منتقل و کار احیاء به مدت یک ساعت بر روی وی انجام شد ولی نتیجه بخش نبوده و بیمار فوت کرد .

بیمارستان رازی قائمشهر تنها بیمارستان دولتی این شهرستان و مرکز تخصصی بیماری های عفونی مازندران است .

کلیک کنید

۲ نظر

  1. باسلام وعرض تسلییت وقتی می شد که با ۵میلیون خرابی اسانسور را برطرف کرد چرا حا لاباید ۲۰۰میلیون د یه داد.

    -بیمه باید تمامی اسانسورها را ماهانه بازدید کند تا شاهد این گونه خسارات جانی ومالی نشود.

  2. ولیعصر خصوصیه لابد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 8 = چهارده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>