آخرین خبرها

حضور نساجی و سایپا شمال قائمشهر در تورنمنت ۴ جانبه

تورنمنت چهارجانبه یادواره شهدای شهر امیرکلای مازندران از امروز به میزبانی تیم فوتبال خونه به خونه امیرکلا برگزار می‌شود.

در این تورنمنت که به میزبانی تیم خونه به خونه امیرکلا برگزار می‌شود، تیم‌های نساجی مازندران، صنعت ساری و سایپا شمال حضور دارند.

 این تورنمنت از روز چهارشنبه  شروع می‌شود و در روز جمعه هفته جاری با برگزاری دیدارهای رده‌بندی و فینال به پایان خواهد رسید.

 در نخستین روز این رقابت‌ها امروز چهارشنبه شش شهریور تیم‌های صنعت ساری و سایپا شمال قائمشهر از ساعت ۱۵ به مصاف هم خواهند رفت و در دومین دیدار این روز تیم‌های نساجی مازندران و خونه به خونه امیر کلا به مصاف هم خواند رفت.

 هدایت تیم فوتبال خونه به خونه بر عهده محمد قربانیان و هدایت تیم فوتبال صنعت ساری برعهده شبیر لطفی است.

 حضور این دو مربی می‌تواند جذابیت خاصی به این تورنمنت بدهد.

 همچنین هدایت تیم فوتبال نساجی بر عهده یونس گرائیلی مربی با اخلاق و هدایت سایپا شمال برعهده بهرام فروتن است که حضور این دو تیم لیگ یکی هم در نوع خودش قبل از شروع لیگ یک جذاب خواهد بود و می‌توانند خود را برای شروع لیگ محک بزنند.

 دیدارهای رده‌بندی و فینال این رقابت‌ها روز جمعه هشت شهریور در امیرکلا برگزار می‌شود.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


5 + = چهارده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>