آخرین خبرها
حمله افراد ناشناس به پرسنل اورژانس در قائمشهر
اورژانس 115 قائمشهر

حمله افراد ناشناس به پرسنل اورژانس در قائمشهر

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی مازندران از ضرب و شتم پرسنل اورژانس ۱۱۵ استان، توسط افراد ناشناس خبر داد و گفت: علت واقعی ماجرا در دست بررسی است.

 به گزارش قائم خبر به نقل از ایسنا، دکتر فرزاد بزرگی با اشاره به ضرب و شتم پرسنل اورژانس ۱۱۵ استان، توسط افراد ناشناس خبر داد و گفت: علت واقعی ماجرا در دست بررسی است.

 وی ادامه‌داد: این اتفاق در ساعت ۲۳ روز۱۶شهریورماه در شهرستان قائمشهر رخ داد.

 رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی مازندران با بیان اینکه تکنیسین‌های اورژانس ۱۱۵ شهرستان قائمشهر، حین بازگشت از ماموریت، زمان توقف در یک چهارراه متوجه راکبان موتوری شدند که به سمت آمبولانس حمله کرده و با فحاشی و توهین قصد وارد آوردن خسارت به آمبولانس را داشتند، ادامه‌داد: پرسنل به دنبال مشاهده صحنه پس از اطلاع وضعیت به مرکز پیام، از آمبولانس پیاده شده و در حال آرام‌کردن افراد و جویاشدن علت بودند که با حمله ضاربان موتورسوار و همراه آنان که سوار ماشین بودند، مواجه شدند.

 بزرگی تصریح‌کرد: سرنشینان یکی از ماشین‌ها، حامل سلاح‌سرد از جمله چاقو و قمه بود که یکی از پرسنل اورژانس مورد جراحت توسط چاقو قرارگرفت و به بیمارستان منتقل شد.

 وی با اعلام اینکه مردم حاضر در صحنه با ۱۱۰تماس گرفت و برای کمک به پرسنل اورژانس به صحنه آمدند و مانع ادامه ضرب وشتم ضاربان شدند، افزود: با رسیدن پلیس۱۱۰ افراد حمله‌کننده متواری شدند.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی مازندران ادامه‌داد: با توجه به مجاورت محل حادثه با ساختمان فرمانداری و وجود تصاویر ثبت شده، پرسنل اورژانس درحال انجام اقدامات قانونی بوده و خواستار رسیدگی قانونی به موضوع هستند.

بزرگی افزود: ظاهرا این اتفاق برای تسویه‌حساب با اورژانس ۱۱۵ صورت گرفت.

کلیک کنید

یک نظر

  1. ناامنی تاکجا وبرای چه کسانی امنیت در شهر نیست بیشتر ماموران ومسولان کوتاهی می کنند.یادش بخیر۱۱۰در کمترین زمان می امد.امروز با دیر امدن مردم بها ان را می پردازند.چون نامنی برای بعضیها سود دارد ا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× چهار = 12

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>