آخرین خبرها
حمل مشعل المپیاد کارگری در قائمشهر+تصاویر

حمل مشعل المپیاد کارگری در قائمشهر+تصاویر

قائم خبر- بهزاد مرزوغی:مراسم حمل مشعل نخستین المپیاد کارگری کشور ظهر امروز با حضور سیدهادی حسینی نماینده مجلس و قهرمانان ورزشی و کارگران برگزار شد.

فرشید قدیمی رئیس اداره ورزش و جوانان قائمشهر در حاشیه حمل مشعل المپیاد ورزش کارگری در این شهرستان با بیان اینکه فرماندهی انتظامی قائم شهر برای حمل مشعل همکاری های لازم را انجام نداد، اظهار کرد: در این راستا هماهنگی های لازم انجام شد اما به دلیل عدم همکاری مسیر حمل مشعل تغییر پیدا کرد.

وی ادامه داد: به دلیل تغییر مسیر حمل مشعل نتوانستیم استقبال با شکوهی داشته باشیم و در این زمینه با مشکلات بسیاری مواجه شده ایم.

قدیمی با بیان اینکه برگزاری المپیاد ورزشی برای کارگران موجب نشاط برای آنها می شود، خاطرنشان کرد: المپیاد ورزشی می تواند برای کارگران فرصت خوبی باشد تا آنها بتوانند استعدادهای خود را در ورزش کشف و شکوفا کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان قائم شهر یادآور شد: ورزش باعث شادی و نشاط کارگران می شود و آنها با ورزش می توانند با نشاط بیشتری کار کنند.

1a 2a 3a 4a 7a 8a 10a 11a 12a 15a 16a 17a 18a 20 23a

کلیک کنید

یک نظر

  1. سیدهادی حسینی حداقل مشعل رو حمل کنه چون به درد تبلیغات انتخاباتش میخوره.’گرچه اگه تا صبح هم پیاده حمل کنه دیگه جواب نمیده.چون بنا از پایه کج هست.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


یک × = 7

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>