آخرین خبرها
خطرسقوط  به رودخانه سیاه رود در کمین اتومبیل ها
حاشیه رودخانه سیاه رود قائمشهر

خطرسقوط به رودخانه سیاه رود در کمین اتومبیل ها

قائم خبر : اگر کمی به تصاویر این خبر دقیق شوید متوجه خواهید شد که چه خطراتی می تواند در کمین اتومبیل هایی که از این مسیرعبورمی کنند باشد و این خطر فقط شامل رانندگان وسرنشینان آن نمی باشد وشاید گریبان عابرین پیاده را هم بگیرد .همه این احتمالات به فقدان محافظ فلزی یا سیمانی کناره این خیابان منتهی به رودخانه می باشد واگر خدای ناکرده دراثر بی احتیاطی و یا هواس پرتی راننده و یا خدای ناکرده سربه هوا بودن بچه های بازی گوش این محل ، اتفاق ناگواری پیش بیاید چه کسی مسئول خواهد بود ؟

حالا این معضل جای خود یک ذره این طرف تر را نگاه کنید منظورم کف رود خانه سیاه رود است ، مگر قرار است رودخانه سیاه رود قائمشهر مثل مرداب انزلی دارای نی زارهای این چنینی باشد؟ پس موضوع لایروبی کف رودخانه چه می شود؟ نکند اصلاً نباید کف این رودخانه لایروبی شود؟

خیابان حاشیه رودخانه سیاه رود قائمشهر

درعکس بعدی به این آقا که به داخل رود خانه رفته بنگرید که چگونه در زباله های ریخته شده توسط مردم بی توجه ، به دنبال رزق و روزی خود می باشد و از طرفی به گونه ای در کارلایروبی به کارگران لایروب کمک شایان توجهی را مبذول میدارند !

آقایان مسئول ، البته اگرمسئول هستید بهتراست تا خیلی دیرنشده فکری برای رفع این معضل بیاندیشید . 

تهیه کننده: عباس ناساری

کلیک کنید

۶ نظر

  1. اگر خداى ناکرده اتفاقى براى کسى بى افتد انوقت همه مسوولین میگن کی بود کی بود من نبودم

  2. آخ آخ آخ… من که زیاد از اونجا زد نمیشم اما واقعا ترسناکه مخصوصا شب ها نه چراغی هیچی…

  3. خیلی خطرناک است شاید شهرداری و شورای شهر خبر ندارند

  4. من زیاد از این مسیر رد میشم چون راه میانبر به خیابان ساری و خیلی جاهای دیگه …..واقعا خطرناکه

  5. این منطقه و نواحیی که با چنین مشکلی رو به رو می باشند نیازمند افراد دلسوز و پیگیر دارد و جامعه ای را که با چنین موانعی رو به رو هستند را مثل اعضای خانواده خویش بپندارند . به امید پیگیریهای عزیزانه مسئول دلسوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× 1 = هشت

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>