آخرین خبرها
خطر در کمین است;تیرهای برق نافرم و نا ایمن

خطر در کمین است;تیرهای برق نافرم و نا ایمن

کارشناسان پیشگیری سازمان آتش نشانی در ادامه طرح بازدید از ایمنی شهر،همچنان از تیرهای برق نافرم و ناایمن که براثر عوامل مختلف به این حال و روز افتاده اند و سلامت شهروندان را هدف گرفته اند گلایه داشته و پیش بینی می کنند که با سقوط این تیرهای برق فرسوده و کج ، بروزحوادث جانی و مالی برای شهروندان محتمل می باشد.

روند جابجایی تیرهای برق فرسوده و همچنین تیرهایی که در اثر تعریض خیابان و یا تخریب اماکن در جای نامناسب خیابان ها و کوچه های سطح شهر قرار گرفته اند بسیار کند می باشد .از سویی احتمال سقوط این تیرها و یا برخورد خودروها با تیرهای برق دور از ذهن نمی باشد و با توجه به حوادث به وجود آمده و خسارات جبران ناپذیری که در سال های گذشته در قائم شهر بروز کرد،پیگیری و سرعت در اجرای جابجایی از سوی ادارات مرتبط امری ضروری می باشد.

سازمان آتش نشانی درباره تعویض تیرهای فرسوده ،جابجایی تیرهایی که جانمایی مناسب ندارند و همچنین عدم فاصله مناسب سیم های برق با منازل مسکونی را به همراه لیست آدرس آنها با ادارات مختلف مکاتبات لازم را انجام داده و انشاا… در آینده ای نزدیک نسبت به جانمایی مناسب آنها اقدام گردد.

IMG_0800

IMG_0942

IMG_0948

IMG_0998

IMG_1100

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


6 × = سی

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>