آخرین خبرها
دام افتادن یک بهله عقاب طلایی در قائم شهر

دام افتادن یک بهله عقاب طلایی در قائم شهر

به گزارش قائم خبر به نقل از آتش نشانی قائمشهر،ساعت ۸:۵۰ دقیقه صبح روز چهارشنبه هجدهم شهریور ماه پس از تماس یکی از اهالی روستای میانرود و درخواست کمک گروه نجات آتش نشانی به محل اعزام شدند. به گفته صاحب خانه یک بهله عقاب به دلیل نامعلوم به سیم خاردار اطراف باغ گیر کرد و قادر به پرواز نبود.

وی پس از پرس و جو از اهالی روستا برای نجات حیوان ،با آتش نشانی تماس گرفته و درخواست کمک نمود تا نسبت به نجات حیوان اقدام کنند. گروه نجات با استفاده از تجهیزات نجات اقدام به گرفتن عقاب نموده و پس از اطمینان از وضعیت سلامتی آن به اداره محیط زیست قائم شهر انتقال داده و به عوامل آن اداره تحویل دادند.

از شهروندان درخواست می نمائیم در موارد مشابه که پرندگان وحیوانات زخمی را مشاهده می کنند با سازمان آتش نشانی و یا اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قائم شهر تماس بگیرند تا برای رهاسازی و نجات با استفاده از تجهیزات اقدام نموده و شهروندان امنیت و سلامتی خود را به خطر نیاندازند.

IMG_8961

IMG_8964

IMG_8965

IMG_8969

IMG_8974

IMG_8985

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


4 + چهار =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>