آخرین خبرها
دانش‌آموز قائم‌شهری، رئیس اولین مجلس بسیج دانش‌آموزی کشور شد

دانش‌آموز قائم‌شهری، رئیس اولین مجلس بسیج دانش‌آموزی کشور شد

در رأی‌گیری بین ۳۲۰ نماینده از سراسر کشور، خانم فرانک ضامنی، دانش‌آموز بسیجی شهرستان قائم‌شهر به‌عنوان رئیس اولین مجلس بسیج دانش‌آموزی کشور انتخاب شد.

قائم خبر: اولین دوره مجلس بسیج دانش‌آموزی کشور در ساختمان مجلس شورای اسلامی به مدت دو روز با حضور علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی و سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور برگزار شد، که طی رأی‌گیری برای هیات رئیسیه، خانم فرانک ضامنی دانش‌آموز بسیجی قائمشهری به‌عنوان رئیس اولین مجلس بسیج دانش‌آموزی کشور انتخاب شد.

از دانش‌آموزان بسیجی مازندران، ۱۰ نماینده به مجلس بسیج دانش‌آموزی کشور راه یافتند.

در این دوره، ۶ کمیسیون به قرار: ۱- اقتصاد مقاومتی ۲- فرهنگ بصیرتی ۳- علمی ۴- تربیتی ۵- عفاف و حجاب ۶- امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر تشکیل شد که علی لاریجانی در کمیسیون تربیتی و سردار نقدی در کمیسیون فرهنگی بصیرتی شرکت کردند که در پایان از این دو کمیسیون، ۵۰ مصوبه در صحن مجلس مطرح و به همراه دیگر مسائل کمیسیون‌ها، به تصویب رسید.

کلیک کنید

۲ نظر

  1. مبارک خانم ضامنی و آقای نقدی باشه ان شاالله…

  2. با تبریک فراوان و آرزوی توفیق و سربلندی برای خانم ضامنی و تقدیر و تشکر از زحمات بی شائبه خانواده محترم و مدیریت و همکارانشان در هنرستان اسوه ۱

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


2 + = هشت

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>