آخرین خبرها
دستگیری سارقان کیف قاپ در قائمشهر

دستگیری سارقان کیف قاپ در قائمشهر

سارقان کیف قاپ در شهرستان قائمشهر که پس از سرقت از یکی از عابران به سرعت از محل متواری شده بودند، دربررسی یک صحنه تصادف و برخورد با یک دستگاه خودروی سواری شناسایی و دستگیر شدند .

سرهنگ محمد علی اطباعی طبری گفت: درپی کسب خبری از مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره کیف قاپی توسط دو جوان موتور سوار درکوی طالقانی این شهرستان، بلافاصله ماموران جهت شناسایی و دستگیری سارقان به محل اعزام شدند .

فرمانده انتظامی شهرستان قائمشهر افزود: در تحقیقات پلیسی و کسب خبر دیگری از مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با دوسرنشین با مشخصات سارقان کیف قاپ با یک دستگاه خودروی سواری که منجر به واژگونی و آتش سوزی موتورسیکلت شده بود، بلافاصله ماموران به محل حادثه اعزام شدند .

وی تصریح کرد: مجروهان این حادثه به نام های “حمید – ح” و” محمد – ن” که به شدت مجروح شده بودند، به عنوان مظنون دستگیر شده، توسط مالباخته مورد شناسایی قرار گرفتند.

بنا به گفته فرمانده انتظامی شهرستان قائمشهراین افراد توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شده، در بازجوئی های به عمل آمده تاکنون به ۱۳ فقره سرقت و کیف قاپی در سطح شهرستان قائمشهر اعتراف کردند .

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


4 × = شانزده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>