آخرین خبرها
دستگیری عاملان توزیع گوشت خوک در قائمشهر

دستگیری عاملان توزیع گوشت خوک در قائمشهر

فرمانده انتظامی شهرستان قائمشهر اعلام کرد: عاملان تهیه و توزیع گوشت خوک در این شهرستان دستگیر شدند.

، سرهنگ ˈمحمد رضا قدمیˈ روز یکشنبه گفت: در پی کسب خبر از منابع اطلاعاتی مبنی بر شکار خوک و ارسال گوشت آن به شهرستان های اطراف توسط فردی به نام ˈحسین – عˈ، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قائمشهر قرار گرفت.

وی افزود: در ادامه تحقیقات پلیسی، ماموران کلانتری ۱۱ این شهرستان موفق شدند متهم را شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه وی را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی قائمشهر اظهار داشت: متهم در بازجویی های به عمل آمده به شکار خوک و ارسال گوشت آن به یکی از رستوران ها در تهران با همدستی فردی به نام ˈرضا – تˈ اعتراف کرد.

سرهنگ قدمی ادامه داد: با هماهنگی صورت گرفته با مراجع قضایی در بازرسی از منزل استیجاری این متهم و همدست وی ۲۰۰ کیلو گوشت خوک آماده شده، تجهیزات ماهواره ای و تعدادی لوازم سرقتی منزل کشف شد.

وی گفت: متهم در ادامه تحقیقات پلیسی به فعالیت در ارسال گوشت خوک های شکار شده به یکی از رستوران های تهران از پنج ماه قبل تاکنون نیز اعتراف کرد.

وی افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× 6 = هجده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>