آخرین خبرها
دوباره باد و کاج و سیم‌های برق خبرساز شدند

دوباره باد و کاج و سیم‌های برق خبرساز شدند

از ساعت ۱۲ روز یکشنبه وزش باد شدیدی با سرعت ۷۵ کیلومتر در ساعت در این شهر شروع به وزیدن گرفت.

وزش باد باعث افتادن قامت درخت قدیمی کاج بر روی سیم برق و نیز خودروی پژو آر دی در روبه‌روی سایپا شمال در خیابان کارگر(ساری) و بسته شدن عرضی خیابان شد که پیرو این اتفاق ترافیک کامل نیز ایجاد و برق این منطقه قطع شد.

گزارش‌ها حاکی از این است که با حضور ماموران آتش‌نشانی و گروه امداد و ستاد بحران شهرستان راه باز و ترافیک برطرف شد و ماموران برق نیز مشغول مرمت سیم‌ها و شبکه‌های برق هستند.

همچنین وزش باد باعث واژگونی داربست‌های تبلیغاتی، تابلوها و بنرها در سطح شهر شد و ماموران آتش‌نشانی نیز با انتقاد از اصناف که موارد قانونی نصب تابلو بر سر درب مغازه‌هایشان را رعایت نمی‌کنند،اذعان داشتند: عدم رعایت موارد ایمنی و اندازه تابلو ها در زمان نصب، باعث افتادن تابلو بر سیم برق و آتش‌سوزی می‌شود.

به گفته «مسعود یعقوبی» رئیس اداره هواشناسی قائمشهر وزش باد تا یک ساعت دیگر ادامه دارد ولی از شدت وزش باد کاسته می‌شود و امشب با بارش باران دمای هوا نیز کاهش می‌یابد.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 6 = پانزده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>