آخرین خبرها
دو کارخانه نساجی قائمشهر تسهیلات دریافت می کنند

دو کارخانه نساجی قائمشهر تسهیلات دریافت می کنند

فرماندار قائمشهر گفت : مطالبه دو کارخانه نساجی مازندران و قائمشهر برای دریافت تسهیلات مورد موافقت گرفت و پرداخت می شود .

مهدی محمدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود : براساس اعلام معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران برای راه اندازی واحد رنگریزی و چاپ کارخانه نساجی مازندران ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت می شود .

وی ادامه داد : راه اندازی این دو واحد نقش بسزایی در تولید و بویژه اشتغال در قائمشهر خواهد داشت .

محمدی بدون اشاره به میزان تسهیلات موافقت شده برای پرداخت به کارخانه نساجی قائمشهر ، دیگر کارخانه این شهرستان ، گفت : با پرداخت این تسهیلات ، رونق تولید و شکوفایی فراهم خواهد شد .

کارخانه نساجی مازندران سال ۱۳۰۹ به عنوان یکی از صنایع بزرگ ایران فعالیتش را در قائمشهر آغاز کرد.

این کارخانه در گذشته ای نه چندان دور در قالب سه واحد با نام کارخانه نساجی شماره یک، دو و سه هر کدام به تنهایی از صفر تا صد تولید پارچه شامل ریسندگی (تولید نخ از پنبه)، بافندگی، رنگرزی و عرضه آن به بازار را انجام می داد و در سراسر کشور شعبه های فروش پارچه داشت.

این کارخانه از حدود ۱۵ سال پیش رو به زوال و تعطیلی رفت .

فرماندار قائمشهر گفت : با توجه به این که اولویت دولت تکمیل طرح های نیمه تمامی است که تا پایان سال ۱۳۹۵ به مرحله تولید و اجرایی می رسند ، طرح های اولویت دار شهرستان نیز شناسایی شده است .

وی افزود : تکمیل بیمارستان رازی ، تقاطع غیر همسطح الغدیر و ساخت مجتمع فرهنگی هنری ، تقاطع غیر همسطح شهید مهدوی و میدان جانبازان از جمله طرح های عمرانی اولویت دار قائمشهر است که برای طرح در سفر هیات دولت آماده شده است .

فرماندار قائمشهر با اشاره به اینکه جلسه شورای اداری شهرستان با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار خواهد شد ، گفت : افتتاح مرکز جراحی قلب باز تامین اجتماعی شمال کشور واقع در قائمشهر طرحی است که توسط وزیر به بهره برداری می رسد.

رییس جمهور و هیات دولت ۲۰ مهر ماه به مازندران سفر می کنند .

کلیک کنید

۵ نظر

  1. همه حرفه موقعه انتخابات وشعار های قدیمی به سبک دیجیتال……………………………………………………….و..چه بگم این همه در قائم شهر….

  2. یادش بخیر صدا سوت نساجی، .. حالا هر سال وعده سرخرمن میدن و به اسم نساجی تهسیلات آنچنانی ……..

  3. باز انتخابات اومدو باز………
    تاحالا چند تا نماینده و شهردار و فرماندار از اسم نساجی به نون و نوایی رسیدن

  4. منچستر ایران که روزی نون به سفره های مردم قائمشهر میرساند حالا شده نان آور سیاستمداران ومدیران جاه طلب!!!!!!یادش یه خیر پارچه های نخی نساجی قائمشهر هنوزم اون پارچه هارو دارم.

  5. او یک دروغ گو است

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


− 1 = یک

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>