آخرین خبرها
« دکتر عمادی » مشاور معاون تحقیقات و فنآوری وزارت بهداشت شد

« دکتر عمادی » مشاور معاون تحقیقات و فنآوری وزارت بهداشت شد

قائم خبر به نقل ازشمال فردا : دکتر سید ناصر عمادی متخصص پوست پزشک بدون مرز و عضو هئیت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان مشاور معاون تحقیقات و فنآوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در امور تحقیقات بالینی کشور منصوب شد.

دکتر ملک زاده معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با اشاره به سوابق ارزنده علمی و فرهنگی دکتر عمادی، حضور ایشان در امور تحقیقات بالینی کشور را با توجه به اهمیت تحقیقات و پژوهش ارزشمند دانسته و تلاش در این امر مهم را با موفقیت برای ایشان یادآور شد.

سوابق تحقیقاتی دکتر عمادی، در خصوص ضایعات پوستی جانبازان شیمیایی که نتیجه آن مقالات و سخنرانی های متعدد در مجامع علمی دنیا بخصوص( آمریکا، فرانسه، آلمان، سویس و …) در دفاع از مظلومیت جانبازان بوده است. همچنین خدمات پزشکی رایگان ایشان در روستاهای دورافتاده ایران و کشورهای آفریقایی، عراق و افغانستان جهت بیماران مبتلا به ایدز از آثار ماندگار علمی وملی ایشان می باشد که در ششمین همایش تجلیل از مشاهیر و مفاخر ایران که در اردیبهشت ماه سال جاری در رامسر برگزار شد به عنوان یکی از چهره های ماندگارعلمی و پزشکی معرفی و توسط دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و استاندار مازندران با دریافت تندیس بعنوان چهره ماندگار مورد تجلیل قرار گرفت.

دکتر سید ناصر عمادی اولویت خود در مسئولیت جدید را همکاری گسترده و مؤثر با دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل در اجرای طرح های پژوهشی و تحقیقاتی به عنوان اقدام اساسی و بنیادی در ارتقا سلامت مردم استان و جایگاه علمی شایسته دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل با اساتید دلسوز، فرهیخته و برجسته آن دانست که همواره بعنوان اساتید و پزشکان گمنام و مردمی نام آور عرصه خدمات علمی و پژوهشی در کشور و دنیا بوده اند.

کلیک کنید

یک نظر

  1. سلام تبریک همشهری ،آرزوی توفیقات بیشتر برای شما و شهرمان و استانمان و ایران عزیز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


نُه × = 54

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>