آخرین خبرها
دیوارکشی شهردار جدید قائمشهر

دیوارکشی شهردار جدید قائمشهر

ماموران شهرداری با استفاده از ماسه ، سیمان وبلوک ، راه ورودی بانک  کشاورزی را با چیدن دیوار مسدود کردند.

 قائم خبر:امروز و در اقدامی جدید ،شهرداری قائم شهر پس از ابلاغ اخطارهای متعدد به بانک کشاورزی در جهت عدم پرداخت عوارضات قانونی ،اقدام به انسداد راه ورودی بانک کشاورزی واقع در ابتدای خیابان امام (ره) نموده است.اقدامی که به تعبیر حجازی پس از اتمام حجت با مدیران دستگاههای دولتی و سازمانها در جلسه اداری رخ داد.

 شهردارحجازی تاکید کرد که اسناد و مدارک حکایت از این دارد که شهرداری کلیه اقدامات قانونی خود را در جهت وصول این عوارضات انجام داده است و متاسفانه مدیریت بانک کشاورزی توجهی به این اخطارها نداده است.

وی درخواست کرد که ادارات و دستگاههای اجرایی که به شهرداری بدهکارهستند باید بدهی خود را پرداخت نمایند تا شهرداری بتواند به مردم ارائه خدمت دهد.

مهندس حجازی ادامه داد شهرداری با هزینه شهروندان اداره می شود و دولت بابت هزینه های جاری، مبلغی به شهرداری پرداخت نمی کند.بنابراین به لحاظ قانونی و شرعی و اخلاقی صحیح نیست که قشر ضعیف جامعه عوارض خود را به موقع و سر وقت پرداخت نمایند اما در مقابل ادارات به شهرداری بدهکار باشند.

 شهردار خاطر نشان کرد که در صورت عدم همکاری سایر ادارات و سازمانها بدهکار به شهرداری ،این اقدام تکرار خواهد شد.

قابل ذکر است  بدهکاری این شعبه بانک کشاورزی حدود ۲۹۰ میلیون تومان می باشد.

کلیک کنید

یک نظر

  1. رسول زابلی09198194113

    باسلام
    از شهردارو سایر همکارانش کمال امتنان را دارم..حقوق مردم باید به هرطریق اخذ شود…….با تشکر رسول زابلی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


هشت + 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>