آخرین خبرها
روحانی مبارز و انقلابی جویبار درگذشت

روحانی مبارز و انقلابی جویبار درگذشت

قائم خبر:به گزارش خبرنگار جویباران،  حجت الاسلام شیخ ابوذر فقیه روحانی مبارز و انقلابی شهرستان جویبار دار فانی را وداع گفت.

حجت الاسلام فقیه به علت کهولت سن و بیماری مدتی را در بیمارستان شفای ساری بستری بود و بعد از مدتی مرخص شد اما صبح امروز ندای حق را لبیک گفت.

در همین راستا حجت الاسلام محمد اسماعیل قلی‌پور امام جمعه جویبار از تشکیل ستاد برگزاری مراسم تشییع این روحانی انقلابی خبر داد و اعلام کرد: زمان و مکان برگزاری مراسم تشییع به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

گفتنی است، حجت الاسلام فقیه از شـاگردان ممتـاز امام خمینی(ره) و یکی از مبارزان به نام دوران انقلاب در شهرستان جویبار و استان مازندران بوده است، که سابقه مبارزات انقلابی و فعالیت‌های دینی و مذهبی فراوانی را در کارنامه درخشان ولایت پذیری خود ثبت کرد.

وی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز پا به پای ولایت و در منابر مساجد همچنان روحیه انقلابی خود را حفظ کرده و به فعالیت تبلیغ دین می‌پرداخته است

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× هفت = 42

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>