آخرین خبرها
روستای خرماکلا قائمشهر دوستدار کتاب معرفی شد

روستای خرماکلا قائمشهر دوستدار کتاب معرفی شد

قائم خبر: در حالی که تا ساعاتی دیگر شهر پایتخت کتاب ایران معرفی می‌شود، اعضاء هیات داوران این طرح معرفی شدند. پایتخت کتاب ایران و شهرهایی که تقدیر می‌شوند از میان ۶۳ شهر از ۲۲ استان کشور انتخاب شده‌اند.

مراسم پایانی این جشنواره امروز شنبه دوم اسفندماه از ساعت ۱۵ تا ۱۸ در محل کتابخانه ملی برگزار می‌شود. در این برنامه، همچنین از پنج نامزد نهایی نیز که طرح‌های قابل توجهی در زمینه گسترش کتابخوانی داشته‌اند تقدیر خواهد شد.

بر اساس همین گزارش، در مراسم یادشده از روستاهای برگزیده دوستدار کتاب در کشور تقدیر می‌شود که روستای خرماکلا از شهرستان قائم‌شهر در استان مازندران نیز یکی از آن روستاها می باشد.

جوایز روستاهای برگزیده از سوی نهادها و مراکز مختلف اهدا خواهد شد که به هر یک از روستاها جوایزی به شرح زیر اهدا می‌شود: معاونت فرهنگی ارشاد ۱۰ میلیون تومان حواله خرید کتاب، بانک آینده مبلغ ۱۰ میلیون تومان، امور دهیاری‌های وزارت کشور مبلغ پنج میلیون تومان و ستاد عالی کانون‌های فرهنگی – هنری مساجد کشور مبلغ سه میلیون تومان تجهیزات کتابخانه‌ای.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


سه × = 12

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>