آخرین خبرها
ریزش آوار باعث قطع شدن پای مرد جوان شد

ریزش آوار باعث قطع شدن پای مرد جوان شد

به گزارش روابط عمومی سازمان:ساعت ۱۵:۲۴ دقیقه دوشنبه پنجم خرداد ماه سال جاری طی تماس تلفنی شهروندان مبنی بر ریزش آوار دیوار منزل مسکونی در خیابان ترک محله ، کوچه توانبخشی بن بست سعدی ستاد فرماندهی ، آتش نشانان ایستگاه شهید جهانیان را به محل حادثه اعزام نمود .

رستم پور فرمانده ستاد که در محل حادثه حضور داشت گفت : آتش نشانان پس از رسیدن به محل بلافاصله اقدام به ایمن سازی محل کرده و برای پیشگیری از خطرات احتمالی، ساکنین ساختمان را به بیرون از منازل خود هدایت کردند.

متاسفانه ریزش آوار و بی احتیاطی مرد جوان در این حادثه باعث قطع شدن پای وی گردید ، که با تلاش آتش نشانان و اورژانس به بیمارستان انتقال یافت و در حال درمان می باشد .

رستم پور افزود : نیروهای آتش نشانی پس از بررسی و اطمینان ازعدم ریزش احتمالی دیوارهای دیگر این ساختمان در حال تعمیر، ضمن هماهنگی با عوامل اورژانس و عوامل مربوطه برای تخلیه و پاکسازی محل از آوار فروریخته، با ارائه تذکرات و توصیه های ایمنی لازم به نگرانی ساکنین پایان دادند.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


پنج − = 2

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>