آخرین خبرها
سارق کارت های عابر بانک افراد کم سواد و مسن در”قائم شهر” دستگیر شد

سارق کارت های عابر بانک افراد کم سواد و مسن در”قائم شهر” دستگیر شد

قائم خبر:سرهنگ”محمد علی اتباعی طبری”فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر با اعلام این خبر افزود:در پی اعلام شکایت یکی از شهروندان، مبنی بر اینکه سرقت از حساب بانکی اش، با استفاده از کارت عابربانک ، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی فرماندهی قرار گرفت .

وی تصریح کرد: ماموران با انجام تحقیقات از مالباخته و اقدامات اطلاعاتی دریافتند، سارق مردی جوان است که با حضور در حاشیه بانک های شهر و دستگاه خودپرداز ، با شناسایی افراد کم سواد و مسن ، از کارت عابربانک ها سرقت می کند.

سرهنگ طبری اظهار داشت:سارق به بهانه تغییر رمزکارت های عابر بانک یا برداشت وجه نقد و همچنین تغییر رمز دوم کارت،برای مساعدت و کمک به این افراد با برداشت غیرمجاز به حساب های بانکی این افراد دستبرد می زند.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر،خاطر نشان کرد:ماموران با استفاده از شگرد های خاص پلیسی،متهم به سرقت به نام “محسن – ف” را شناسایی و با هماهنگی قضایی این فرد را دستگیر کردند.

سرهنگ طبری یادآور شد:متهم در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس به بزه انتسابی اقرار کرد و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


8 − = یک

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>