آخرین خبرها
ساماندهی دستفروشان یکی از مهمترین اقدامات شهرداری در سال جاری خواهد بود.

ساماندهی دستفروشان یکی از مهمترین اقدامات شهرداری در سال جاری خواهد بود.

 بازدید سرزده شهردار از محل دستفروشان و شنیدن مشکلات دستفروشان سطح شهر

قائم خبر:

شهردار قائم شهر در بازدیدی سرزده از مکان دستفروشان خیابان امام (ره)از نزدیک با آنان صحبت و در جریان مشکلات و تقاضای این عزیزان قرار گرفت.

 مهندس رحیمی در حاشیه این دیدار ضمن تاکید بر رفع مشکلات دستفروشی مضافا” از ساماندهی و یافتن مکان جدید با امکانات بهینه خاطر نشان کرد: ساماندهی دستفروشان یکی از مهمترین اقدامات شهرداری در سالجاری خواهد بود.

وی افزود: پس از بررسی های مختلف درخصوص نحوه ساماندهی دست فروشان شهرداری نسبت به مکان یابی مناسب،آماده سازی و فراهم نمودن زیر ساخت های لازم در مکانی جدید که مورد قبول و توافق طرفین باشد از مهمترین اقدامی خواهد بود که در دست بررسی از سوی عزیزان شورای اسلامی و این شهرداری است.

شهردار قائم شهر اضافه کرد: برنامه ریزیهای لازم برای ساماندهی کلی دست فروشان بر این اساس صورت می گیرد و قطعا ایجاد سد معبر در سطح شهر موجب نارضایتی شهروندان و بروز مشکلات مختلف ترافیکی می شود.

گفتنی است نشست صمیمی در این خصوص فی مابین نمایندگان دستفروشان و با حضور احمدی عضو شورای اسلامی شهر، شهردار، معاون فنی و عمرانی ، معاونت خدمات شهری و کارشناسان شهرداری در دفتر شهردار تشکیل شد.

طرفین پس از بحث و بررسی و تبادل نظر در خصوص تعیین مکان جدید جهت عرضه محصولات دستفروشی موافقت خود را برای بازدید از مکان پیشنهادی اعلام کردند.

_۱۰۳۱۲۴-4

-6

_۱۰۳۳۱۹-5

_۱۰۴۴۲۸-7

DSC_1815-2

DSC_1817-3

 

 

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


5 − دو =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>