آخرین خبرها
سرمایه‌گذار موجود، از توانایی سرمایه‌گذاری در پارک جنگلی تلار برخوردار نیست

سرمایه‌گذار موجود، از توانایی سرمایه‌گذاری در پارک جنگلی تلار برخوردار نیست

قائم خبر:به نقل از روابط عمومی فرمانداری قائم‌شهر، مهدی محمدی اظهار داشت: با توجه به بررسی‌های انجام شده به این نتیجه رسیدیم که گروه‌های سرمایه‌گذار موجود، از توانایی سرمایه‌گذاری در پارک جنگلی تلار برخوردار نیستند.

وی افزود: با بررسی‌های لازم، سرمایه‌گذار جدیدی برای پارک جنگلی تلار معرفی می‌شود و با ارائه طرح‌های لازم درصدد هستیم تا در سال‌های آینده بتوانیم پارک جنگلی تلار را به یک مکان تفریحی و توریستی در مازندران تبدیل کنیم.

محمدی، رضایت‌مندی مردم را اصلی ترین سرمایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: خدمت رسانی دولتمردان باید به گونه ای باشد که درپایان سال منویات مقام معظم رهبری محقق و رضایت‌مندی مردم حاصل شود.

فرماندار قائم شهر با بیان اینکه دوراندیشی و بصیرت مقام رهبری جلوتر از تاریخ بود، افزود: رهبری بصیر، دوراندیش و آگاه به مسائل بین الملل در آغاز سال جدید در پیام نوروزی خود افق های آینده را پیش بینی کرده بودند.

وی گفت: گام نخستی که می‌شد در اجرای شعار سال ۹۴ رهبری مورد توجه قرار داد در بحث هسته‌ای بود و آنچه که مهم است، استقامت ایران در راه رسیدن به حق مسلم خود است.

محمدی افزود: تیم مذاکره کننده در حالی توانست عزت و آبروی ستودنی را برای ملت ایران به ارمغان بیاورد که همه قدرت‌های بزرگ دنیا در یک کفه ترازو و ملت ایران در طرف دیگر قرار داشتند.

وی اظهار امیدواری کرد: در تیرماه سال جاری اسناد نهایی به گونه ای تدوین که ملت ایران بار دیگر غرور و سربلندی خود را در دنیا شاهد باشد.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


− سه = 6

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>