آخرین خبرها
شهرداری قائمشهر متهم به کوتاهی در راه اندازی سازمان میوه و تره بار

شهرداری قائمشهر متهم به کوتاهی در راه اندازی سازمان میوه و تره بار

ˈ بهنام طیبی ˈ روز یکشنبه در حاشیه جلسه علنی شورای اسلامی شهر قائمشهر گفت : اعضای سومین دوره شورای اسلامی شهر قائمشهر در سال ۱۳۹۱ راه اندازی سازمان میوه و تره بار را تصویب کرده بودند.

وی افزود : این مصوبه در مرحله بعدی موافقت وزارت کشور را هم دریافت کرد ولی به علت پیگیری نکردن شهرداری ، این سازمان تاکنون تشکیل نشده است.

طیبی گفت : با توجه به اجرایی نشدن مصوبه شورای سوم ، وزارت کشور در دستورالعمل جدید ایجاد سازمان میوه و تره بار قائمشهر را منوط به تصویب آن از سوی اعضای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر کرده است.

نایب رییس شورای اسلامی شهر قائمشهر در عین حال از تصویب راه اندازی سازمان میوه و تره بار در نشست امروز شورای اسلامی این شهر خبر داد و افزود : شهرداری می بایست به عنوان نهاد متولی راه اندازی این سازمان تلاش های لازم را صورت دهد.

وی با انتقاد از اجرایی نشدن ۹۰ درصد از مصوبات شورای اسلامی شهر قائمشهر ، ادامه داد: با باقی ماندن اجرای طرح ها در گیر و دار نامه نگاری های اداری نمی توان جوابگوی خدمات دهی به شهروندان بود.

طیبی هدف از تشکیل سازمان میوه و تره بار را ایجاد تسهیلات لازم در امر تهیه و توزیع میوه و تره بار و فرآورده های کشاورزی برای شهروندان اعلام کرد و گفت : ایجاد و توسعه بازارهای روز میوه و تره بار، ایجاد بازارهای فروش موقتی و جایگاه های موقت و گسترش میدان مرکزی و بازارهای روز میوه و تره بار، توجه به میزان عرضه محصولات و نرخ گذاری آنها از طریق کمیته نرخ گذاری را این سازمان برعهده دارد.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× 8 = بیست چهار

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>