آخرین خبرها
ضیافت افطاری جامعه کارگری

ضیافت افطاری جامعه کارگری

“نصرالله دریابیگی” در ضیافت افطار جامعه کارگری شهرستان قائم شهر اظهار داشت : بیش از ۹۰ درصد کارگران استان مازندران که در بنگاه های اقتصادی و تولیدی مشغول به کار هستند ، امنیت شغلی ندارند.

نصرالله دریابیگی افزود: بیش از ۲۰ هزار نفر بازنشسته در قائم‌شهر داریم که در ۳۰ سال گذشته در کارخانجات این شهرستان کار کرده‌اند.

دبیر اجرائی خانه کارگر مازندران ادامه داد : قراردادهای سفید امضا ، کرامت انسانی را در جامعه له کرده است و مسئولین باید برای رفع آن چاره ای اساسی بیاندیشند.

دریابیگی تشکل خانه کارگر را تشکیلاتی فراجناحی دانست و افزود : تشکل خانه کارگر به هیچ جناحی وابسته نیست و در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی پیگیر حل مشکلات قشر مظلوم کارگران می باشد.

دبیر اجرائی خانه کارگر با تاکید بر اینکه کارگران امیدوار هستند به زودی در دولت تدبیر و امید کارخانجات تعطیل شده با همراهی بانک ها ، احیا شوند ، افزود : راه خانه کارگر همان راه امام خمینی (ره) در حمایت از مستضعفین و قشر مظلوم جامعه است.

در این مراسم سید علی ادیانی نماینده مردم در مجلس و جمعی از مسئولین هم حضور داشتند.

photo_2016-06-23_15-16-50 photo_2016-06-23_15-17-14 photo_2016-06-23_15-17-08

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


9 − شش =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>