آخرین خبرها
طرح تاکسی آتش نشان در قائمشهر اجرا می شود

طرح تاکسی آتش نشان در قائمشهر اجرا می شود

قائم خبر:ˈمدیر عامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرستان قائمشهر:این طرح با هدف کاهش زمان اطلاع رسانی به آتش نشانی و کمک رسانی سریع به شهروندان در هنگام بروز حوادث و آتش سوزیها در سطح شهر اجرامی شود .

وی ادامه داد: هم اکنون بیش از یکهزار دستگاه تاکسی در سطح شهر قائمشهر فعال هستند که در مرحله نخست اجرای این طرح ۵۰ دستگاه تاکسی برای این منظور در نظر گرفته شده است .

محمد علی شیر سوار افزود: تاکسی های مجری این طرح توسط سازمان آتش نشانی مجهز به کپسول آتش نشانی و لوازم امداد اورژانس می شوند.

وی تصریح کرد: رانندگان این خودروها نیزدر مدت شش روز آموزشهای لازم در زمینه اطفای حریق و انجام اقدامات لازم در مواقع بروز آتش سوزی را فرا می گیرند .

شیرسوار گفت:تاکسی های شرکت کننده در این طرح با نصب برچسبهای مخصوص ˈتاکسی آتش نشانˈ در مواقع بروز حادثه آتش سوزی به شهروندان ارائه خدمت می کنند.

وی گفت :رانندگان تاکسی به عنوان اولین اطلاع دهنده آگاه می توانند در مواقع حادثه آتش سوزی اطلاعات دقیقتری به سامانه ۱۲۵ ارائه دهند.

کلیک کنید

یک نظر

  1. رضا یعقوبیان

    با سلام و عرض خسته نباشی خدمت شما عزیزان.
    از ریاست و کارکنان محترم سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرستان قائمشهر کمال تشکر و قداردانی را از بابت اجرای این طرح داشته و از خداوند منان خواستار پیشرفت روز افزون در کارها را خواستارم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


یک × 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>