آخرین خبرها
طرح “هر شب یک مسجد ” آموزش وایمنی

طرح “هر شب یک مسجد ” آموزش وایمنی

قائم خبر:

شیرسوار مدیرعامل سازمان،ضمن تائید بر اجرای بازدید ایمنی از مساجد قائم شهر،بر برگزاری آموزش آتش نشانی و ایمنی در قالب طرح “هرشب یک مسجد”را در ماه مبارک رمضان در۳۰ مسجد قائم شهر تاکید کرد.

با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان کارشناسان آموزش و پیشگیری ضمن بازدید از ایمنی مساجد ،موارد ناایمن را به هیئت امناءمساجد اعلام تا نسبت به رفع نواقص آن اقدام نمایند.

شیرسوار در خصوص آموزش شهروندان گفت: به یمن فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و حضور شهروندان در مساجد ،سازمان آتش نشانی برنامه ی آموزشی با موضوع ایمنی و آشنایی با خدمات سازمان و همچنین کار با خاموش کننده های دستی را پیش بینی کرد و بعد از مراسم افطار،هرشب یک مسجد از مساجد قائم شهر با حضور مربیان آموزش سازمان به همراه توزیع کتابچه های راهنمای خانواده در ۵ جلد که حاوی مطالب آموزشی و ایمنی است،به دنبال افزایش سطح آگاهی شهروندان نسبت به مسائل ایمنی و رعایت آنها و در پی آن کاهش خسارات جانی و مالی ناشی از بروز حوادث می باشد.

masajed (2)

masajed (6)

masajed (11)

masajed (15)

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


سه − = 1

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>