آخرین خبرها
طرح گردشگری درحاشیه رودخانه سیاهرود قائمشهر اجرا می شود
رودخانه سیاه رود

طرح گردشگری درحاشیه رودخانه سیاهرود قائمشهر اجرا می شود

ˈقائم خبر-علی پیرفلک فرماندار قائمشهر: زمین هفت هزار متر مربعی ضلع شمالی پل سیاهرود برای اجرای این طرح گردشگری به سازمان میراق فرهنگی مازندران پیشنهاد و معرفی شد که برای اجرای طرح های گردشگری مورد موافقت مدیرکل این سازمان قرارگرفت.

وی از عبور دو روخانه ˈ تلارˈ و ˈ سیاهرود ˈ در حاشیه و درون شهر قائمشهر به عنوان ظرفیت های گردشگری این شهر نام برد و افزود: سال های اخیر با ایجاد پارک ˈ سراج ˈ و سیاهرود در حاشیه این دو رودخانه تنها بخشی از فضای گردشگری این رودها استفاده شده است.

فرماندار قائمشهر بر استقرار امکانات گردشگری بیشتر در حاشیه این رودخانه ها تاکید کرد و گفت: به همین منظور با موافقت سازمان میراث فرهنگی مازندران، فضای جدید گردشگری با در اختیار گذاشتن زمین ایجاد خواهد شد.

وی از وجود ۱۲۴ روستای با ظرفیت بالای گردشگری، وجود پارک جنگلی ۱۶۰ هکتاری تلار با چشم اندازهای زیبا و بکر و بقاع متبرکه قدیمی به عنوان بخشی از ظرفیت های گردشگری شهرستان قائمشهر نام برد.

فرماندار قائمشهر تاکید کرد: با تامین زیرساخت ها و بسترهای لازم، می توان شاهد جذب مسافران بیشتر و به دنبال آن درآمدزایی باشیم.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


8 × = چهل هشت

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>