آخرین خبرها
طغیان رودخانه تالار در شهر سیمرغ و آب‌گرفتگی روستای برج‌خیل

طغیان رودخانه تالار در شهر سیمرغ و آب‌گرفتگی روستای برج‌خیل

قائم خبر:بارندگی در چند روز گذشته در سیمرغ باعث بالا آمدن آب رودخانه تالار و آب‌گرفتگی برخی مناطق این شهرستان شد.

در روستای برج‌خیل نیز به دلیل بالا آمدن آب و جمع شدن زباله و نخاله آورده شده همراه آب در زیر پل ورودی این روستا مشکلاتی را ایجاد کرد.

با تشکیل ستاد مدیریت بحران و حضور میدانی مسئولین شهرستان در منطقه و بررسی محل و با کمک اهالی روستا مشغول آزاد کردن مسیر هستند تا از وقوع آب‌گرفتگی و سیل جلوگیری کنند.

گفتنی است، به دلیل شدت بارندگی دیشب و آب‌گرفتگی، مدرسه ابتدایی برج‌خیل نیز با هماهنگی فرمانداری و اداره آموزش و پرورش تعطیل‌شده و احتمال آب‌گرفتگی و وقوع سیل نیز وجود دارد.

1-9 1-10 1-11 1-12 1-13 1-14 1-15 1-16 1-18 1-20 1-21 1-31 1-51 1-71 1-111 1-211 1-1 1-2 1-3 1-4 1-5 1-6 1-7

کلیک کنید

۳ نظر

  1. سلام
    پل برج خیل باید عوض بشه حتما -امیدوارم جناب آقای فرماندار در بودجه سال آتی پیش بینی کنند

  2. درخت هارو بیشتر قطع کنید جادههای بیشتری به بهانه واهی توریسم بسازید تا اوضاع اقتصادی مردم بهتر بشه!!!!!درمازندران اگرقطرههای بارون به اندازه ی قلوه سنگ هم باشه نباید سیل راه بیافته چون جنگل داره اما جنگلی مونده؟؟؟؟؟؟؟؟؟باطبیعت مهربان باشید تا طبیعت هم باشما مهربان باشد.

  3. شهروند قائمشهری

    در تلویزیون میبینیم در کشورهای دیگر همچین مواقعی مردم در حال کمک به همدبگر هستند ولی اینجا ساکنین بجای کمک کردن فقط تماشاجی هستند

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


− پنج = 1

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>