آخرین خبرها
عملکرد کمپ‌های ترک اعتیاد در قائمشهر رضایت‌بخش نبود/صدور مجوز به ۹ کمپ در این شهرستان اشتباه بود

عملکرد کمپ‌های ترک اعتیاد در قائمشهر رضایت‌بخش نبود/صدور مجوز به ۹ کمپ در این شهرستان اشتباه بود

قائم خبر:به گزارش تیتر امروز، ایمان پویامهر در جلسه شورای مواد مخدر، اظهار کرد: ترک اعتیاد معتادین و کمپ‌ها باید با کارآموزی و حرفه‌آموزی همراه باشد.

وی افزود: در سال جاری با شدت بیشتری با مرکز mmt و کمپ‌های متخلف برخورد می‌شود.

معاون فرماندار قائم‌شهر با بیان اینکه کمپ‌های ترک اعتیاد و mmt در رعایت استاندارها دچار مشکل هستند، تصریح کرد: برگزاری منظم جلسات کمیته‌ها و عملیاتی کردن مصوبات باید در دستور کار مسئولان کمیته‌ها باشد.

این مسئول خاطرنشان کرد: اولویت مواد مخدر در سطح شهرستان به هیچ وجه باعث افزایش کمپ‌ها و mmt نیست بلکه نظارت بیشتر بر این مراکز هست چرا که در صورت مشاهده با مراکز متخلف برخورد می‌کنیم.

پویامهر تصریح کرد: در اجرای ماده ۱۵ و ۱۶ در سطح شهرستان با مشکلاتی مواجه بودیم که در حال حاضر به‌دنبال رفع این مشکل هستیم تا یک به یک به اقدام مشترک و قانونی برسیم.

وی در پایان با تأکید بر اینکه دادن مجوز به ۹ مرکز ترک اعتیاد در سطح شهرستان اشتباه بود، گفت: عملکرد مراکز معتادین درمانی و کمپ‌های ترک اعتیاد در سطح شهرستان رضایت‌بخش نبوده است.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


1 × = چهار

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>