آخرین خبرها
عملیات اجرای جمع آوری فاضلاب خانگی قائمشهر با ۴۸ میلیون یورو  آغاز شد

عملیات اجرای جمع آوری فاضلاب خانگی قائمشهر با ۴۸ میلیون یورو آغاز شد

به گزارش  قائم خبر به نقل ازخبرگزاری ایرنا، قائمشهر جز پنج شهرستان استان مازندران است که با اعتبار ۱۵۰ میلیون یورویی بانک توسعه اسلامی ،طرح شبکه جمع آوری فاضلاب خانگی در آن اجرا می شود .

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مازندران در آیین آغاز عملیات اجرای این طرح در قائمشهر گفت: طرح شبکه جمع اوری فاضلاب خانگی شهر قائمشهر در سه فاز و با تخصیص اعتبار ۴۸ میلیون یورویی از امروز آغاز شد .

محمدتقی حسین زاده ادامه داد: طول شبکه جمع آوری فاضلاب خانگی قائمشهر ۵۲۰ کیلومتر است که ۱۴۰ کیلومتر آن در مرحله نخست اجرا می شود.

وی گفت:فاز نخست این طرح در قائمشهر در مدت سه سال انجام خواهد شد و محدوده خیابان کارگر که سطح آب در آن بالا است، نخستین منطقه اجرای این طرح است .

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب مازندران تعداد شهروندان زیر پوشش این طرح را ۳۶۰ هزار نفر اعلام کرد و افزود: با اجرای فاز نخست ۱۲۰ هزار تن از شهروندان قائمشهری از اجرای این طرح بهره مند می شوند.

وی ادامه داد: برای اجرای کامل طرح فاضلاب خانگی قائمشهر دو هزار و ۸۰۰میلیاردریال اعتبار نیاز است که علاوه بر اعتبار بانک توسعه اسلامی اعتبارات ملی نیز حذب خواهد شد.

کلیک کنید

یک نظر

  1. واقعا از بوی تعفن فاضلاب که در خیابانهای نیما مهمانسرا ظرافت زندگی رو غیر ممکن کرده راحت میشیم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 6 = هفت

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>