آخرین خبرها
عیادت ورزشکاران قائمشهری از هوادار قطع نخاع پرسپولیس

عیادت ورزشکاران قائمشهری از هوادار قطع نخاع پرسپولیس

قائم خبر :سه تن از ورزشکاران قائمشهری روز یکشنبه همزمان با ولادت امام هشتم (ع) از هوادار قطع نخاعی تیم پرسپولیس در بیمارستان امام خمینی (ره) ساری عیادت کردند.

جابر صادق زاده کشتی گیر ، هادی خناری نژاد عضو تیم ملی ژیمناستیک و ولی الله فهیمی صبح امروز به عیادت محمدرضا فهیمی رفتند تا اعلام کنند که ورزشکاران و ورزش دوستان او را با گذشت بیش از ۱۵ سال همچنان به یاد دارند .

ولی الله فهیمی پس از این عیادت به خبرنگار ایرنا گفت : محمدرضا فهیمی از بیماران قطع نخایی است که ۱۵ سال پیش هنگام تماشای دیدار پرسپولیس راهی بیمارستان امام ساری شد که بنا بر حسب وظیفه امروز به دیدار این ورزشکار جوان امده ایم .

وی با اشاره به اینکه این عمل در بین ورزشکاران مرسوم است ، افزود : امیدواریم هر چه زودتر فهیمی بهبودی کامل را به دست آورد و به آغوش گرم خانواده خود بازگردد.

محمدرضا فهیمی ۲۵ خرداد سال ۷۹ بر اثر سانحه رانندگی در مسیر تماشای دیدار تیم های شموشک و پرسپولیس از ناحیه گردن، قطع نخاع شد و از آن زمان در بیمارستان امام ساری بستری است.

وی ساکن روستای سیف کتی قائمشهر می باشد.

منبع :ایرنا

 

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


− 2 = دو

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>