آخرین خبرها
فرماندار جدید قائمشهر انتخاب شد

فرماندار جدید قائمشهر انتخاب شد

در ادامه تغییر و تحول در سطوح مدیریت ارشد شهرستان های استان، فرماندارهای دو شهر قائم شهر و سوادکوه شمالی انتخاب شدند که به احتمال در هفته آینده معارفه می شوند.

در قائم شهر مهدی محمدی جای علی پیرفلک را گرفته و در سوادکوه شمالی نیز محمدرضا منصوریان به جای کمال رستمعلی سکان فرمانداری را در دست می گیرد.

محمدی -فرماندار جدید قائم شهر- از کارمندان قدیمی استانداری مازندران است که کارش را از بخشداری شروع کرد و بعد فرماندار چالوس و نوشهر و سپس فرماندار نور شد.

او از سال ۱۳۸۴ به عنوان کارشناس ارشد استانداری مشغول فعالیت شد و در ادامه به اداره کل اقتصاد و دارایی استان منتقل و رییس امور اداری آن سازمان شد.

محمدی پس از بازگشت به سیستم استانداری اکنون به عنوان فرماندار جدید قائمشهر هر جای علی پیرفلک را می گیرد.

گفته می شود فرماندار کنونی قائم شهر به احتمال فرماندار یکی از شهرهای کوچک تر استان(شاید سیمرغ) می شود.

اما در سوادکوه شمالی محمدرضا منصوریان باتجربه، جای کمال رستمعلی جوان را می گیرد.

منصوریان سال ها مسئول دفتر استاندارانی چون کشاورزیان، انصاری و پنجه فولادگران بود. او بین سال های ۸۲ تا ۸۴ رییس دفتر محمدهاشم مهیمنی -استاندار وقت گلستان- شد و سپس به ساری بازگشت و از سال ۸۴ به عنوان کارشناس بودجه جاری و سپس عمرانی فعالیت کرد.

منصوریان در ادامه رییس گروه برنامه ریزی ساختار اداری استانداری شد و آخرین سمت او نیز رییس گروه امور استخدامی استانداری مازندران بود.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× چهار = 24

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>