آخرین خبرها
فرماندار قائمشهر بر بی طرفی مدیران شهرستان در انتخابات تاکید کرد

فرماندار قائمشهر بر بی طرفی مدیران شهرستان در انتخابات تاکید کرد

قائم خبر:مهدی محمدی روز شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در اواخر سال جاری اشاره کرد و گفت : هیچ یک از مسوولان دستگاه های اجرایی دولتی حق انجام تبلیغات به نفع یا ضرر نمایندگان کنونی مردم در این دو مجلس و یا نامزدهای احتمالی را ندارند .

وی افزود : بی طرفی مهم ترین زمینه و ابزار برای برگزاری انتخابات سالم و بدون حاشیه است و مسوولان و کارکنان دستگاه های اجرایی همانند سربازان نظام جمهوری اسلامی می بایست در انجام وظیفه خطیرشان امانتداری را سرلوحه کار قرار دهند.

فرماندار قائمشهر گفت : دستگاه های دولتی مجری برگزاری انتخابات سالم هستند و از انتخاب مردم هر چه که باشد حمایت و حفاظت می کنند.

وی همچنین بهره گیری از توان و ظرفیت نمایندگان کنونی مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی را ضرورت دانست و افزود : از این ظرفیت می بایست برای پیشرفت و تعالی شهرستان استفاده برد.

انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری به صورت همزمان اسفند ماه امسال برگزار می شود.

شهرستان قائمشهر به همراه شهرستان های جویبار ، سوادکوه ، سیمرغ و سوادکوه شمالی دارای دو کرسی در مجلس شورای اسلامی است.

نمایندگان مجلس خبرگان رهبری هم به صورت استانی انتخاب می شوند.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


3 + = نُه

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>