آخرین خبرها
فرماندار قائم شهر: عرضه قلیان در واحدهای صنفی حذف شود.

فرماندار قائم شهر: عرضه قلیان در واحدهای صنفی حذف شود.

به گزارش قائم خبر علی پیرفلک پیش از ظهر دوشنبه در جلسه شورای بهداشت قائم شهر پیرفلک با تاکید بر اینکه عرضه قلیان در مکان های عمومی باید ممنوع شود، افزود: باید قلیان در سفره خانه ها، قهوه خانه های سنتی و کبابی ها حذف شود و این مسئله در شهرستان فرهنگ سازی شود.

 وی با اشاره به افزایش عرضه قلیان در کبابی ها و کشیدن قلیان و سیگار که مقدمه ای برای مصرف مواد مخدر است، اظهارداشت: اعتیاد فقط مصرف تریاک، هروئین، شیشه و کریستال نیست بلکه یک وعده مصرف قلیان مساوی با مصرف ۴۰ تا ۷۰ نخ سیگار است.

وی بیان کرد: این امر در جامعه ایجاد مشکل اخلاقی، امنیتی، سلامتی و تضییع حقوق دیگران را به همراه دارد.

پیرفلک اذعان داشت: نگاه به این مسئله حب و بغض و کینه نیست بلکه یک نگاه قانونی است که نهاد های قانونگذاری کشور تصویب کردند و به دولت ابلاغ شد تا از عرضه و استفاده از مواد دخانی در اماکن عمومی جلوگیری بعمل آید.هیچ مسئولی با ایجاد قهوه خانه و سفره خانه سنتی در شهرستان مخالف نیست بلکه عرضه قلیان در این واحد های صنفی یک معضل است و سلامت جوانان جامعه را تهدید می کند.

کلیک کنید

یک نظر

  1. اگه جوونای ما همین قلیونم نکشن انتظار نداشته باشین که شیشه هم نکشن

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


5 − = یک

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>