آخرین خبرها
فرمایشات امام جمعه قائمشهر در نماز جمعه

فرمایشات امام جمعه قائمشهر در نماز جمعه

مراسم پرفیض نمازجمعه شهرستان قائمشهر با شرکت روحانیت محترم ، مردم شریف وشهید پرور ، مسئولان ادارات و نهادهای انقلابی در مصلی این شهرستان به امامت حضرت آیت الله معلمی امام جمعه محترم قائمشهر برگزارشد .

امام جمعه قائمشهر در قسمتی از سخنان خود در خطبه نماز جمعه پیرامون سخنان مقام معظم رهبری اشاراتی را بشرح زیر ایراد داشت :

مقام معظم رهبری فرمودند فیش ها و حقوق های نجومی بعضی از افراد هجوم به ارزش ها و پایمال کردن ارزشهاست.

photo_2016-06-11_13-23-34

حضرت آیت الله معلمی نماینده محترم مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه محبوب قائمشهر در خطبه های نمازجمعه با تاکید بر کار بیشتر و ارایه خدمات به شهروندان گفت:بحمدالله شورای اسلامی شهر با ۱۱ رای قاطع دست به انتخاب شهرداری جوان واز بدنه شهرداری زدند که در مدت سرپرستیش عملکرد قابل قبول و مثبتی داشته و همین امر عزیزان شورا را مجاب به انتخاب ایشان کرد.

خطیب جمعه قائم شهر در بخش دیگری از سخنانش گفت:آن چیزی که امروز برای یک مدیر از اهمیت بخصوص و قابل ارزش محسوب میشود کار بیشتر و خدمت مضاعف به مردم است که بحمدالله این دو خصیصه در شهردار جدید شهر قابل مشاهده و لمس است

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به استفاده بهینه از نیروها در کار و تولید خاطر نشان کرد: به عزیزان شوراء ، نمیدانم حضور دارند یا ندارند ، ان شاءلله عرض ما به آنها میرسد عرض میکنیم،هنر در این است که کار درست کنند،اگر بخواهند که ان شاء میخواهند می توانند . میتوانند این مجموعه را راه بیاندازند ، میتوانند مجموعه را به کار بگیرند ، حتی میتوانند تولید درآمد برای شهرداری هم بکنند ، اگر واقعاً حوصله باشد ، ابتکار عمل باشد.

ایشان ضمن تبریک مجدد به شهردار قائم شهر ابراز امیدواری کرد:با همت و درایتی که در روحیات مهندس رحیمی سراغ داشته و خدمات قابل قبولی که در این مدت کوتاه به مردم قایم شهر ارایه شده امیدوارم چهره شهر با کمک اعضای شورای اسلامی شهر و مدیریت جناب آقای رحیمی و خدمات شبانه روزی پرسنل شهرداری دوچندان شده و مردم شهر از برکات این عزیزان بهره مند شوند.

آیت الله معلمی انتقادی از شهردار سابق قائمشهر بیان فرمودند و به نیروهای به‌کار گرفته مازاد در شهرداری قائم‌شهر اشاره کردند و گفتتند: استخدام این نیروها از ابتدا اشتباه بود و اخراج آنان نیز اشتباه بزرگ‌تر است چرا که برخی از آنها به‌واسطه این شغل تشکیل خانواده دادند و شهرداری می‌تواند با یک برنامه درست از این مجموعه کمک گرفته و تولید درآمد کند.

NAMAZ-JOME

همچنین ریاست دادگستری قائمشهر قبل از خطبه های نماز جمعه عملکرد تشکیلات قضائی شهرستان را به استحضار مردم عزیز قائمشهر رساند و ذاکری رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان قائمشهر نیز عنوان داشت:دولت مصوب کرد مردم از مساجد ، تکایا ، خانه های قرآن و مراکزقرآنی از مزایای آب ، برق وگاز مجاز به استفاده رایگان هستندولی متاسفانه نوع برخورد بعضی از مسئولان ذیربط ، بعضی از متدینین ودین داران را دلسرد می کنند .

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


7 + سه =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>