آخرین خبرها
قائمشهر میزبان مسابقات شطرنج دختران کشور شد

قائمشهر میزبان مسابقات شطرنج دختران کشور شد

قائم خبر: مسابقات شطرنج دختران رده سنی هشت تا ۱۲ سال قهرمانی کشور در قائمشهر برگزار می شود.

این مسابقات از ۱۱ تا ۱۷ اسفند که حکم انتخابی تیم ملی را دارد با حضور تمامی استان ها به مدت یک هفته در سالن تختی قائم شهر برگزار می شود.

رئیس هیئت شطرنج مازندران از حضور داوران و مربیان استعدادیاب در این مسابقات خبر داد و تصریح کرد: نفرات برتر این مسابقات با تایید کمیته فنی به رقابت های جهانی و آسیایی اعزام می شوند.

همچنین مسابقات شطرنج قهرمانی کشور در رده های مختلف سنی در دیگر استان ها برگزار می شود، این مسابقات به طور همزمان در چهار استان مازندران، بوشهر، گیلان و قزوین برگزار می شود.

مسابقات شطرنج رده سنی هشت تا ۱۲ سال دختران در قائم شهر و رده سنی هشت تا ۱۲ سال پسران در گیلان، در رده سنی ۱۴ تا ۱۸ سال دختران در قزوین و در رده سنی ۱۴ تا ۱۸ سال پسران در بوشهر برگزار می شود.

حضور ورزشکاران مازندرانی همچون مطهره اسدی استاد فیده شطرنج ، فاطره بابایی ، تیام ابراهیمی و فاطمه معتمدی به عنوان سرآمدان شطرنج کشور را تاثیر گذار بر کیفیت این مسابقات اعلام کرد .

سه ورزشکار برتر از هر رده سنی در پایان برگزاری این مسابقات انتخاب می شوند و این ورزشکاران به عنوان اعضای تیم ملی شطرنج سال آینده به مسابقات آسیایی ۲۰۱۵ اعزام خواهند شد.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


− شش = 2

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>