آخرین خبرها
قهرمانی کشتی ساحلی ایران با طلای دو کشتی گیر قائم شهری

قهرمانی کشتی ساحلی ایران با طلای دو کشتی گیر قائم شهری

قائم خبر: تیم ملی کشتی ساحلی بزرگسالان ایران با کسب ۴ مدال طلا قهرمان رقابت‌های جهانی این رشته در کرواسی شد.

 مسابقات جهانی کشتی ساحلی در رده بزرگسالان روز یکشنبه (۱۶ خرداد) در شهر فازانا در کرواسی برگزار شد و تمامی نمایندگان کشورمان صاحب مدال طلا شدند و با کسب ۴۰ امتیاز به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها دست یافتند. تیم‌های یونان و ترکیه نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

جابر صادق‌زاده، نماینده وزن مثبت ۹۰ کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست مسابقات، در مبارزه اول خود دیمیتری آکریتیدیس از یونان را در کمتر از ۱۴ ثانیه سه بر صفر شکست داد و در کشتی ماقبل فینال با کادیر ارگین از ترکیه مبارزه کرد و او را نیز با اقتدار و با نتیجه سه بر صفر مغلوب کرد. صادق‌زاده این کشتی گیر قائمشهری در فینال کریستوس نیفادوفولوس از یونان را سه بر صفر شکست داد و قهرمان شد.

تیم جوانان ایران نیز روز گذشته با کسب ۳ مدال طلا (یک کشتی‌گیر کمتر) به عنوان نخست رسیده بود و تیم نوجوانان نیز با کسب ۲ مدال طلا (یک کشتی‌گیر کمتر) عنوان نایب قهرمانی را به دست آورده بود.

محسن سیر کشتی گیر جوان قائمشهری نیز با اقتدار توانست تمام حریفان خود را ضربه فنی کند.

 حریفان محسن سیر  از کشورهای یونان ، کرواسی ، روسیه و گرجستان بودند که موفق شد آنها را شکست دهد و به مقام قهرمانی برسد.

کلیک کنید

یک نظر

  1. مثل همیشه پرچم قائمشهر بالاست.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


9 × هشت =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>